"Zgłoś remont": Jak zgłosić się do programu?

Zaprezentowanie własnego mieszkania lub pojedynczego pomieszczenia, przedyskutowanie oczekiwań, wyjątkowy projekt, intensywne prace i... absolutny zachwyt po prezentacji końcowego efektu - to wszystko może spotkać właśnie Ciebie! Jeżeli wraz z początkiem roku - do zmian w swoim życiu dopisujesz remont - niewykluczone, że akurat Tobie wykona go niezawodna ekipa Krzysztofa Mirucia! Wystarczy, że weźmiesz udział w castingu do nowego sezonu programu "Zgłoś remont". Jak to zrobić?

Jeśli trafiasz na tę informację w momencie, w którym w Twojej głowie narodził się (lub od dłuższego czasu istnieje) pomysł na wyremontowanie swojego domu, mieszkania lub któregoś z pomieszczeń - to doskonała chwila oraz okazja, aby go... ZGŁOSIĆ! Tym bardziej, jeżeli marzysz, aby projekt, a także remont wykonała dla Ciebie ekipa Krzysztofa Mirucia.
Aby wziąć udział w nowym sezonie programu "Zgłoś remont" - zgłoś swoją chęć poprzez formularz dostępny pod linkiem. To bardzo proste - wystarczy, że prześlesz do nas krótkie wideo, w którym zaprezentujesz siebie oraz pomieszczenie, które chcesz wyremontować. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa