Ach, ten ślub!

Magdalena Socha-Włodarska i Agnieszka Winnicka nie zwalniają tempa! Rusza drugi sezon programu „Ach, ten ślub!"! Ekspertki TVN Style po raz kolejny udowodnią, że dosłownie wszystko jest możliwe. Nawet... na trzy dni przed ślubem!
Jak poradzić sobie z organizacją tak dużego wydarzenia? Czy da się spełnić marzenie o idealnym weselu? Dzięki naszym prowadzącym i ich niezastąpionej ekipie z pewnością! Magdalena jest projektantką sukni ślubnych, która pomoże stworzyć idealne stylizacje nie tylko dla młodej pary, ale także dla ich najbliższych. Z kolei Agnieszka zatroszczy się o całą resztę! Ta dekoratorka i florystka z nieograniczoną wyobraźnią zadba o niesamowitą oprawę każdej uroczystości.
W nowych odcinkach programu poznamy wiele wyjątkowych par i ich historie. Odwiedzimy z nimi teatr, stadninę koni, a nawet spełnimy ich pragnienie o własnym cadillacu. Czekają nas też niespodzianki – Maciej Maniewski zadba o fryzurę mamy panny młodej, a na jednym z wesel zaśpiewa popularny chór Sound'n'Grace! Będzie zabawnie, wzruszająco i przede wszystkim pięknie!
"Ach, ten ślub!": Maciej Maniewski pomógł naszym prowadzącym w przemianie mamy panny młodej
"Ach, ten ślub!": Maciej Maniewski pomógł naszym prowadzącym w przemianie mamy panny młodej
wideo 2/33
OPISY ODCINKÓW:
Pozostałe wiadomości