Brytyjski dom rozpusty - biznes kwitnie

Brytyjski dom rozpusty
Brytyjski dom rozpusty

Sheffield to niewielkie hutnicze miasto w Wielkiej Brytanii. W jego centrum znajduje się Atterclife Road – centrum seksu i największe skupisko salonów rozkoszy. Na Atterclife jest ich aż piętnaście! Jeden z nich, wyjątkowy, prowadzony jest przez Cath i Jennie. Te panie to... matka i córka, które „specjalizują się" w XL-kach i dojrzałych kobietach. „Oferujemy mamuśki" – mówią.

To miejsce nie jest typowym salonem erotycznym... Panuje tu przyjacielska, wręcz rodzinna atmosfera, wszyscy się znają i lubią ze sobą przebywać i wspólnie żartować i z siebie, i z klientów. Pije się wspólne herbatki, ogląda telewizję i rozmawia o rodzinach. Jak to się przekłada na biznes? Genialnie! Ostatni rok był rekordowo dobry, salon kwitnie, przybywają nowi klienci, coraz więcej jest stałych bywalców. Jednak budynek, w którym mieści się salon jest w coraz gorszej kondycji. Czy Cath i Jennie zdecydują się na remont, czy może na zmianę lokalu? A może wymyślą jeszcze inne szalone rozwiązanie?

Ponadto dowiecie się, dlaczego słodka dziurka wymusiła zburzenie ściany, z czego składa się śniadanie mistrzów i kim jest wydziarana Joe?Zapraszamy!

podziel się:

Pozostałe wiadomości