Co nas truje

Dzięki jedzeniu żyjemy, ale jak być zdrowym, skoro sklepowe półki zapełnione są produktami zawierającymi szkodliwe składniki, które powodują groźne choroby, a nawet śmierć?! Co jeść i co kupować, żeby żyć, a czego unikać, żeby się nie truć? Odpowiedź na to pytanie zna Kasia Bosacka, która wiosną wraca na antenę Tvn Style z nowym, mocnym i sensacyjnym sezonem „Co nas truje"!
Branża spożywcza nastawiona jest przede wszystkim na zysk, a producenci żywności chcą, żebyśmy kupowali więcej, dlatego faszerują swoje produkty tanimi i niezdrowymi dodatkami, których kumulacja zaburza pracę naszego organizmu i może nas... zabijać! Jak się w tym wszystkim nie pogubić i wykluczyć truciznę ze swojego życia?
W nowym sezonie „Co nas truje" poruszymy m.in. temat otyłości. Dowiecie się, jak bardzo ta choroba nas niszczy! Na tapet weźmiemy też diety, które mogą wywołać spustoszenie w naszym organizmie. Jak groźne jest smażenie? Czy idąc na skróty i kupując dania gotowe oszczędzamy czas i pieniądze, czy może jednak skracamy nasze życie?
W tym sezonie zajmiemy się nie tylko tematami związanymi z jedzeniem! Dowiecie się, czym jest tajemniczo brzmiąca substancja o nazwie bisfenol. Będziecie zaskoczeni w jakich produktach codziennego użytku znajduje się ta trucizna! Poznacie też prawdę o żelach i płynach do kąpieli. Czy częste mycie, rzeczywiście skraca życie i niszczy skórę? Nasza prowadząca wytropi każde oszustwo producentów i bez ogródek opowie o tym co nam szkodzi! Będzie ciekawie, intrygująco i przede wszystkim rzetelnie!
Kasia Bosacka ponownie odwiedzi polskie rodziny i sprawdzi co kryje się w ich szafkach i lodówkach. Wraz z pomocą specjalistów uświadomi, podpowie i doradzi, co nasi bohaterowie powinni wykluczyć ze swojego życia i jadłospisu! Zobaczycie jeszcze więcej eksperymentów, testów i rozmów, które na długo zostaną w Waszej pamięci!
Brakuje Wam energii? Jesteście ospali? Ważycie za dużo? Macie podwyższony poziom złego cholesterolu we krwi? Nieustannie boli Was brzuch? Zastanówcie się, czy może właśnie w tym momencie nie sięgacie po swój ulubiony produkt spożywczy, który jest... trucizną?
Zapraszamy do oglądania nowego sezonu „Co nas truje"!
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2019:
Pozostałe wiadomości