Drużyna Eks

Wszyscy dookoła ogłaszają zaręczyny, szukają sukni ślubnej i informują o dzieciach w drodze, a Ty nadal jesteś sam? Odnalezienie osoby, z którą gotowi jesteśmy spędzić życie dla wielu z nas jest wyzwaniem.
W nowym programie TVN Style, w każdym odcinku poznamy singla lub singielkę, którym na pomoc w odnalezieniu drugiej połówki przyjdzie trójka jego eks partnerów. W końcu czy jest ktoś, kto zna nas lepiej?
Eks, jak prawdziwa drużyna zabiorą się do pracy, by pomóc singlowi określić powody, dla których tak trudno znaleźć mu miłość. Razem przeanalizują jego wygląd, przyzwyczajenia oraz zachowania. Wspólnie spotkają się z psychologiem, pomogą przejść przez randkę testową, aż w końcu zorganizują casting na potencjalnego partnera dla singla. Wytypowana osoba zostanie zaproszona na finałową randkę z bohaterem odcinka.
Czy singiel dostrzeże, gdzie leży kłopot i podda się przemianie? Czy randka finałowa okaże się sukcesem, a może kompletną katastrofą? Tego wszystkiego dowiemy się w kolejnych odcinkach programu „Drużyna Eks”.
Premiera programu "Drużyna Eks" 19. października w TVN Style!
Emisja programu: środy 22:25