I nie opuszczę Cię aż do ślubu

OPIS SEZONU JESIEŃ 2018:
Trzy dni przed weselem wszystko wydaje się być dopięte na ostatni guzik, a państwo młodzi spokojni i szczęśliwi czekają na najważniejszy dzień w życiu. Niestety, czasem wszystko zaczyna się sypać. Suknia panny młodej jest za ciasna, firma dekorująca salę zapomina przywieźć kwiaty, fryzjerka zapomina przyjechać a teściowe do wszystkiego się wtrącają i krytykują. Czy wesele stoi pod znakiem zapytania?
Nie, jeśli na pomoc wezwiemy Izabelę Janachowską, która pomoże młodym rozwiązać wszystkie problemy i nie opuści ich aż do ślubu.
OPISY ODCINKÓW Z 7. SEZONU (JESIEŃ 2018):
Prawdziwy Maczo niespodzianką dla gości na weselu!
Prawdziwy Maczo niespodzianką dla gości na weselu!
wideo 2/30
OPIS SEZONU WIOSNA 2018:
W szóstym sezonie programu "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" spełnia się najczarniejszy sen prowadzącej, Izabeli Janachowskiej. Trafia w końcu na parę, która marzy o helikopterze! Czy ekspertce od organizacji ślubów uda się zrealizować to marzenie?
Poprzeczka idzie do góry. Oczekiwania par, którym Izabela na 48 godzin przed ślubem pomaga rozwiązać wszystkie organizacyjne i artystyczne problemy, rosną. Nie wystarczy już tylko udekorować salę, załatwić samochód i zorganizować jakąś miłą atrakcję dla gości. Standardem jest już, że Izabela dba o wygląd Pary Młodej, najbliższej rodziny i przyjaciół. Normą jest, że upiększa wszystkie ważne kobiety w rodzinie: narzeczone, mamy, siostry i przyjaciółki. Zwyczajowo już organizuje transport, prezenty dla gości i wymyślne gadżety, które upiększają ceremonię w kościele i weselną zabawę. Zaprasza gwiazdy, by występowały podczas zabawy lub choć pomagały Państwu Młodym przygotować się do... pierwszego tańca, śpiewu czy innego występu.
W tej edycji Izabela Janachowska staje jednak przed wymaganiami, które dla niej samej wydają się nie do spełnienia... A jednak! Organizuje wesele w gotyckim stylu, czarno-fioletowe, inspirowane filmami Tima Burtona, dekoruje salę wielkości hangaru, gdzie bawić się będzie aż 500 gości i robi wszystko, co w jej mocy, żeby załatwić helikopter na zabawę w stylu Jamesa Bonda! Hitem sezonu staje się wielopiętrowy tort babeczkowy wielkości stogu siana oraz występ Etny.
Zwyczajowo, młodzi oprócz wszystkich atrakcji otrzymują od prowadzącej... odkurzacz. Na nową drogę życia!
"I nie opuszczę Cię aż do ślubu": bielizna pod suknię ślubną dla większej panny młodej
"I nie opuszczę Cię aż do ślubu": bielizna pod suknię ślubną dla większej panny młodej
wideo 2/16
OPISY ODCINKÓW Z 6. SEZONU (WIOSNA 2018):
OPIS SEZONU JESIEŃ 2017:
To już piąty sezon programu, w którym Izabela Janachowska nie bacząc na niesprzyjające okoliczności, spieszy na pomoc kolejnym zatroskanym parom! Najnowsze odcinki to jeszcze więcej emocji, wzruszeń, inspirujących pomysłów i porad, a przede wszystkim wiele nowych problemów, z którymi Izabela będzie musiała się zmierzyć.
Nasza ślubna ekspertka pomoże zwariowanym rodzicom przygotować niekonwencjonalne wesele w stylu pin-up, pozna niebanalną parę łódzkich tramwajarzy, którzy marzą o wjechaniu na salę weselną tramwajem, odnajdzie ojca pana młodego i sprawi, że spotka się z synem po latach. Rodzicom dwóch małych urwisów pomoże odzyskać romantyzm w związku przed samym ślubem oraz pozna wyjątkową pannę młodą jeżdżącą na wózku inwalidzkim, którą przygotuje do niezwykłego i pełnego wzruszeń ślubu.
Po raz kolejny Izabela Janachowska weźmie sprawy w swoje ręce i sprawi, żeby dzień ślubu zapisał się w pamięci par młodych jako najpiękniejszy dzień ich życia.
OPISY ODCINKÓW:
OPIS SEZONU WIOSNA 2017:
Ekspertka ślubna, Izabela Janachowska była pewna, że już nic jej nie zaskoczy. Tymczasem pary młode stawiają jej poprzeczkę coraz wyżej! Często okazuje się, że dwa dni przed ślubem panna młoda nie ma sukni, sprawy formalne są niezałatwione, a zagraniczni goście utknęli na lotnisku. Nie ma transportu, dekoracji, teściowe nigdy ze sobą nie rozmawiały. To dopiero początek!
Iza nie tylko rozwiązuje problemy przyszłych małżonków, ale także spełnia ich marzenia. Sportowy samochód, którym para młoda chce wjechać na salę weselną, koncert ulubionej gwiazdy disco – polo to dla niej żadne wyzwanie! Martwi się jednak, że w kolejnym sezonie programu ktoś zażyczy sobie... występu Justina Biebera i lotu w kosmos.
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2017:
Nie ma lepszego pogotowia ślubnego niż Izabela Janachowska! W nowej edycji programu dowiemy się, jak w dwie doby wybrać, dopasować i zakupić wymarzoną suknię ślubną oraz co zrobić, kiedy narzeczeni chcą połączyć swój ślub z mszą intencyjną za zmarłych. Prowadząca, która jest wielbicielką wszelkiego rodzaju uroczystości ślubnych, stanie też oko w oko z rozemocjonowanymi rodzinami. Pomoże młodej parze poinformować rodziców o ciąży panny młodej oraz zatrzyma przed ołtarzem uciekającą narzeczoną. Dla Izabeli nie ma rzeczy niemożliwych! Do przyszłej żony z małego miasteczka przywiezie mistrzynię świata w czesaniu fryzur wieczorowych i znanego projektanta mody. Młodej mamie, która zaledwie cztery tygodnie temu urodziła dziecko, pozwoli poczuć się znów piękną i atrakcyjną w dniu własnego ślubu. OPISY ODCINKÓW Z SEZONU JESIEŃ 2016: