Idealna niania

SEZON WIOSNA 2013
Niania też człowiek. Może być wróżką, wypędzać z kątów złe duchy i stosować restrykcyjną dietę. Czasem lubi wypić drinka i urządzić huczną imprezę w czyimś domu. Rodzice szukają jednak kogoś idealnego. Czy takie nianie w ogóle istnieją?
Ojciec i matka często nie mają wyjścia i muszą zostawić ukochane dziecko z obcą osobą. Mogłoby się wydawać, że znalezienie kogoś do opieki nie jest takie trudne. Gazety „pękają w szwach” od ogłoszeń poszukujących pracy opiekunek.
Czy ilość przekłada się na jakość? Okazuje się, że ciężko znaleźć kogoś odpowiedzialnego, komu nie balibyśmy się powierzyć swojego dziecka. Niewiedza, nieznajomość praw obu stron, bardzo często prowadzą do nieuniknionej wojny na linii rodzic – opiekunka. Niestety, najczęściej stroną najbardziej poszkodowaną są dzieci.
Program „Idealna niania” pokazuje, jak znaleźć dobrą nianię, o co pytać w trakcie rozmów kwalifikacyjnych, jak sprawdzać kompetencje i na co zwracać szczególną uwagę. Widzowie będą mogli śledzić losy dziesięciu rodzin, które z różnych powodów decydują się na zatrudnienie opiekunki. Dzięki ukrytym kamerom zainstalowanym w domach, rodzice przekonają się, kogo tak naprawdę wpuścili pod swój dach.
Urocza przedszkolanka nieoczekiwanie okaże się „panią do towarzystwa”, rozbierającą się na internetowym czacie. Niewinna studentka zastawi sidła na pana domu i spróbuje zastąpić dzieciom matkę. Przerażeni rodzice będą świadkami: hucznych imprez, seksualnych wybryków i podkradania alkoholu z ich własnych barków. Na szczęście nie wszystkie nianie podniosą im ciśnienie. W programie zobaczymy także panie i ku zaskoczeniu, panów, którzy sprawdzą się idealnie w tej roli. To będzie miłość od pierwszego wejrzenia. Pokochają ich dzieci oraz rodzice.
Polecamy program „Idealna niania”. Ku przestrodze!
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2013:
SEZON JESIEŃ 2012
„Idealna niania” – miła, uśmiechnięta, uwielbia dzieci, dobrze wychowana. Co się dzieje, kiedy rodzice wychodzą do pracy? Ukryta kamera śledzi każdy krok opiekunki i pokazuje sceny, które często mrożą krew w żyłach. „Idealna niania” to wstrząsające reality show o kulisach pracy osób opiekujących się dziećmi. Okazuje się, że rodzice też nie zawsze są idealni...
„Idealna niania” – miła, uśmiechnięta, uwielbia dzieci, dobrze wychowana. Co się dzieje, kiedy rodzice wychodzą do pracy? Ukryta kamera śledzi każdy krok opiekunki i pokazuje sceny, które często mrożą krew w żyłach.
„Idealna niania” to wstrząsające reality show o kulisach pracy osób opiekujących się dziećmi. Okazuje się, że rodzice też nie zawsze są idealni...
Pozostałe wiadomości