Inspirujące kobiety

Dorota Wellman odkryje przed widzkami sylwetki niezwykłych Polek – kobiet, które mają odwagę zmieniać świat. Nie tylko ten wielki, ale również swój własny. Pomagają innym, inspirują swoją postawą i codziennie dodają skrzydeł ludziom wokół siebie. Jakie są „Inspirujące kobiety”?
Łamią schematy. Wybierają drogę, którą mało kto odważyłby się pójść. Czasem z dnia na dzień podejmują śmiałe decyzje o podążaniu za własną pasją. Poświęcają się twórczej pracy, odkrywają fakty, które mogą być kluczowe dla przyszłych pokoleń, przyczyniają się do rewolucyjnych wynalazków. Nasze bohaterki nie boją się wyzwań, mają misję i robią coś dla innych. W nowym programie TVN Style dziennikarka Dorota Wellman przybliży widzkom ich fascynujące historie.
Poznamy między innymi Kasię organizującą pomoc dla bezdomnych. W odcinkach zobaczymy też Magdalenę, która nie ma nawet czterdziestki, a dokonała przełomowego odkrycia w medycynie. Najbardziej inspirujący program dla kobiet już wiosną!
SEZON I:
SEZON II:
Razem z Dorotą Wellman odwiedzimy m.in. Kasię. Nasza bohaterka już jako dziewczynka zaprzyjaźniła się z wychowankami ośrodka opiekuńczego. Tak bardzo przejęła się ich losem, że w wieku 18 lat postanowiła adoptować trójkę rodzeństwa, które chciano rozdzielić. Dziś, będąc po trzydziestce, prowadzi rodzinny dom dziecka, jest więc mamą dla jedenaściorga podopiecznych oraz czwórki dorosłych wychowanków! Poznamy także Bogusławę i Karolinę, kobiety po sześćdziesiątce, które udowadniają, że nigdy nie jest za późno, by zmienić swoje życie. Kilka lat temu założyły manufakturę produkującą konfitury. Obecnie świetnie odnajdują się w roli szefowych, pokazują też, że w każdym wieku można spełnić swoje marzenia. Jedną z bohaterek programu będzie również Marta – pionierka ginekologii estetycznej w Polsce. Od lat stara się łamać stereotypy dotyczące tego tematu w naszym kraju. Jest matką trójki dzieci, w tym niepełnosprawnego syna. Walka o jego dobro zainspirowała ją do założenia fundacji, która dziś otacza opieką ginekologiczną matki oraz opiekunki osób z niepełnosprawnościami.
Silne, niezależne, z pasją i przekonaniem, że można wszystko! Takie są „Inspirujące kobiety”!