Ludzie, którzy zmieniają świat

PREMIERA: niedziela, 8 marca, 14:30
Nie tylko osoby z pierwszych stron gazet mogą zmieniać świat! Wśród nas znajduje się wielu innych wyjątkowych ludzi, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy, wytrwałości oraz kreatywności dokonali czegoś niezwykłego! Ich niesamowite osiągnięcia i twórczość mogą być prawdziwą inspiracją dla wielu widzów. Pora poznać tych nietuzinkowych bohaterów i ich historie!
Nikt tak jak dziennikarka Magda Mołek nie potrafi opowiadać fascynujących ludzkich historii. Już wiosną widzowie poznają Dominikę Dondé, która w wieku czterdziestu lat postanowiła wywrócić swoje życie do góry nogami. Zostawiła wykonywaną dotąd pracę i postawiła na sztukę. W nowym programie TVN Style zaprosi nas do swojego pięknego świata ceramiki.
Bohaterem programu będzie również profesor Jan Lubiński, który w Centrum Badawczo-Rozwojowym w Grzepnicy prowadzi innowacyjne badania. To właśnie dzięki nim codziennie zmienia życie wielu kobiet. Na podstawie jego analiz i wieloletnich studiów dowiemy się co możemy zrobić już dziś, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo zachorowania na raka w przyszłości.
Ludzie, którzy zmieniają świat: kim jest profesor Lubiński?
Ludzie, którzy zmieniają świat: kim jest profesor Lubiński?
wideo 2/5
Pozostałe wiadomości