Magiel towarzyski

SEZON WIOSNA 2013
Mówią o nich „maglarze”. Łączy ich wspólna pasja do polskiego i światowego show biznesu, cięty język oraz nietuzinkowe poczucie humoru. Karolina Korwin – Piotrowska i Tomasz Kin maglują już czternasty sezon!
Na „Magiel towarzyski” zawsze można liczyć. Karolina i Tomasz już od siedmiu lat śledzą różne medialne rewelacje. Wiedzą wszystko o najnowszych sensacjach, skandalach i planach zawodowych celebrytów. Jako jedyni nie poddają się dyktatowi towarzystwa i nie boją się poruszać kontrowersyjnych i niewygodnych tematów.
Pasją Karoliny są gazety i zagraniczne media elektroniczne. Dokładnie wie, czym żyją na co dzień angielskie, francuskie i amerykańskie środki masowego przekazu. Regularnie dzieli się tą wiedzą z wiernymi widzami „Magla towarzyskiego”.
Domeną Tomka jest cięty język, ironia i specyficzne poczucie humoru.
W kolejnym sezonie dostarczą nowych i pikantnych szczegółów z życia gwiazd. Ich gośćmi będą osoby związane z gorącymi wydarzeniami z pierwszych stron gazet.
Zobaczcie, ile „Magiel towarzyski” zyska na wiosnę, dzięki odświeżonej wirtualnej scenografii. Maglujemy na maksa od początku marca!
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2013:
SEZON JESIEŃ 2012
To już trzynasty sezon „Magla towarzyskiego”! Prowadzący wyrośli na głównych komentatorów polskiego show - biznesu. Nowe odcinki programu dostarczą widzom rozrywki i wiedzy, a gwiazdom pomogą zejść na ziemię z obłoków samouwielbienia i absurdu.
Świat polskiego show - biznesu na bieżąco dostarcza prowadzącym tematów do maglowania. Kolejny sezon zapowiada się bardzo emocjonująco.
Bezkompromisowa Karolina Korwin Piotrowska, która ma tyle samo wrogów, co przyjaciół, oraz nieobliczalnie przenikliwy Tomasz Kin sprawią, że nic, co przaśne, prowincjonalne, śmieszne, pretensjonalne lub po prostu głupie, nie zostanie pozbawione odpowiedniego komentarza. W każdym odcinku „Magla towarzyskiego” pojawi się gość, który ma wiele do powiedzenia na temat gwiazd, imprez i mediów. Ilu polskich celebrytów odważy się skonfrontować z opiniami naszych prowadzących? Kto będzie potrafił opanować emocje i stawić czoła komentatorom, których trudno nabrać na banalne zwierzenia i gładkie słówka? Przekonacie się w sobotnie wieczory!
Tomek Kin i Karolina Korwin Piotrowska
Tomek Kin i Karolina Korwin Piotrowska Tomek Kin i Karolina Korwin Piotrowska Źródło: A. Rożej/TVN
Pozostałe wiadomości