Misja KOBIETA

Misja KOBIETA

W tym programie pomożemy kobietom odnaleźć drogę do szeroko rozumianego sukcesu. Pomożemy im odnaleźć satysfakcję, pewność siebie i kobiecą siłę! Pokażemy, jak ważne w naszym codziennym życiu jest siostrzeństwo i kobiece wsparcie.

Bohaterkami tego programu staną się dziewczyny, które, jak same twierdzą, kompletnie nie radzą sobie w sytuacjach rodzinnych i zawodowych. Mają wrażenie, że cały czas „jest im pod górkę”, ich frustracja ciągle rośnie, a samoocena spada. Często proste rozwiązania są w zasięgu ich ręki, ale nie wiedzą, jak po nie sięgnąć.
Misja KOBIETA
Misja KOBIETA
Przewodniczką po świecie rozwiązywania kobiecych wyzwań będzie Katarzyna Trawińska, znana wrocławska bizneswoman, założycielka prężnie działającej firmy kosmetycznej Prouvé. Kasia pomoże kobietom w poradzeniu sobie z najróżniejszymi problemami, z jakimi tak naprawdę mierzymy się my wszystkie: „nie mogę znaleźć pracy”, „ciężko mi jest być mamą”, „nie mam czasu dla siebie”…
Kasia Trawińska pomaga Asi odzyskać pewność siebie
Misja KOBIETA: Asia Kasia Trawińska pomaga Asi odzyskać pewność siebie
Kasia podzieli się z bohaterkami swoim własnym ogromnym doświadczeniem biznesowym, ale też pomoże im poznać inne fantastyczne kobiety – ekspertki, trenerki biznesowe, psycholożki. Dziewczyny staną razem do walki z problemem naszej bohaterki, aby znów poczuła się pewna siebie i pełna kobiecej mocy.