Niezły skład

Jak zadbać o swoją skórę lub pozbyć się zmarszczek? Które sposoby są najskuteczniejsze na nawilżanie? Jakie urodowe triki stosują gwiazdy? Tego widzowie TVN Style dowiedzą się w nowym programie „Niezły skład”! Gadżety, domowe kremy, pielęgnacyjne triki i porady. To wszystko już jesienią!
Przewodnikiem po świecie pielęgnacji będzie Justyna Obolewicz. Nowa prowadząca TVN Style wie wszystko o składach kosmetyków! Jako magister farmacji przyznaje, że właśnie to, co w środku, działa najlepiej na to, co na zewnątrz! Czas, żeby jej wiedza trafiła do naszych widzów!
W każdym odcinku Justyna pomoże rozwiązać urodowy problem. Wraz z ekspertkami oraz znanymi youtuberkami prześledzi też najnowsze trendy, pokaże gadżety, które ułatwią codzienne dbanie o wygląd i zdrowie. To nie wszystko! Udowodni widzom, że w warunkach domowych można stworzyć naprawdę świetne i skuteczne kosmetyki.
Swoje triki zdradzą nam również gwiazdy! Poznamy ich pielęgnacyjne rytuały i dowiemy się bez czego nie wyobrażają sobie swoich kosmetyczek.
W programie prowadząca zagłębi się również w skarbnicę wiedzy, jaką jest Internet! To tam wyszuka najdziwniejsze gadżety, nietypowe makijażowe porady i najbardziej zwariowane pomysły na pielęgnację ciała. Tylko czy wszystkie działają? Już jesienią sprawdzi to na własnej skórze!
OPISY ODCINKÓW:
Zwiastun programu "Niezły skład"
Zwiastun programu "Niezły skład"
Za pomoc w realizacji programu dziękujemy: