O tym się mówi

SEZON WIOSNA 2013
Gorące premiery filmowe, relacje z czerwonych dywanów, wywiady z zagranicznymi gwiazdami, kulisy produkcji telewizyjnych. Anna Wendzikowska jest zawsze na bieżąco i wie o czym się mówi.
Kamera „O tym się mówi” na stałe zagościła na najważniejszych premierach filmowych i teatralnych. Nie ominęła żadnego pokazu mody i modnej imprezy dla celebrytów. Dzięki Ani Wendzikowskiej zobaczycie świat show biznesu od kuchni i przyjrzycie się kulisom produkcji telewizyjnych. Od czasu do czasu, prowadząca wyskoczy za granicę, żeby przeprowadzić wywiad z najsłynniejszymi gwiazdami na świecie i zobaczyć, jak to się robi w Hollywood.
Oczy ekipy „O tym się mówi” są zawsze otwarte. W programie nigdy nie zabraknie aktualnych tematów, które przykuwają szczególną uwagę opinii publicznej.
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2013:
"O tym się mówi" to program, w którym można znaleźć relacje z imprez kulturalnych, takich jak premiery kinowe, promocje książek, płyt, festiwale muzyczne.
"O tym się mówi" to program, w którym można znaleźć relacje z imprez kulturalnych, takich jak premiery kinowe, promocje książek, płyt, festiwale muzyczne(zarówno popowe, jazzowe, jak i muzyki poważnej). Są też nowinki ze świata kosmetyków – rynkowe promocje nowych linii pielęgnacyjnych, do makijażu, perfum. Bywamy z kamerą na prezentacjach nowych modeli aut czy sprzętu AGD. Śledzimy plotki ze świata celebrity, ale nie zapominamy o akcjach społecznych i charytatywnych – kampaniach na rzecz profilaktyki nowotworowej, aukcjach dla dzieci chorych i osieroconych. Zdarzają się relacje z pokazów mody.
Nasza prowadząca, Anna Wendzikowska, jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego!
Pozostałe wiadomości