Pani Gadżet 24.

Pani Gadżet 24.
Anna Nowak-Ibisz rozpoczyna 24. sezon poszukiwań najlepszych, najciekawszych, najnowocześniejszych, najbardziej przydatnych i innych „naj” gadżetów dostępnych na rynku! Pani Gadżet doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że bezsensowne zakupy przyczyniają się do pogłębiania kryzysu klimatycznego i dlatego w najnowszym sezonie programu pokaże wam rzeczy, które pomogą zadbać o ekologię i środowisko.
Będą też skrupulatnie sprawdzone przedmioty, które mogą posłużyć przez lata i ułatwić codzienne życie każdej rodziny. Ale, jak to u Pani Gadżet, nie zabraknie zabawnych drobiazgów i testów gadżetów, które śmiało można nazwać, co najmniej oryginalnymi. Wszystkie gadżety będą testowane przez Anię lub ekspertów i nie zabraknie szczerych opinii na ich temat.
Ania Nowak-Ibisz po raz kolejny wyruszy w podróż po Polsce, żeby poznać przedsiębiorcze dziewczyny i kobiety. To one zgłosiły się do akcji #kobiecybizneswtvnstyle i są dumne ze swoich biznesów, którymi udowadniają jedno: na zmianę nigdy nie jest za późno!
START 24. SEZONU "Pani Gadżet" 29. września w TVN Style!
Data i godzina emisji: czwartek 22:25
SEZON 24.
Poprzednie sezony programu: TUTAJ!
Pani Gadżet 24.
Pani Gadżet 24.
wideo 2/3