Polowanie na synową

2013-03-08 16:22:04
2013-03-08 16:22:04

Każdy z nas szuka prawdziwego uczucia. Wiele osób z czasem traci nadzieję, że spotka kogoś, kto stanie się dla niego całym światem. W tej zabawnej i poruszającej serii po raz pierwszy bardzo nietypowe swatki będą miały szansę przynieść szczęście samotnym mężczyznom.

Cztery matki otrzymają możliwość spełnienia swojego największego marzenia – pomocy synom w odnalezieniu idealnej partnerki! Dotąd nie mieli oni szczęścia w miłości, ale tym razem, przy wsparciu kochających mam, musi się udać!

Tutaj one będą podejmowały każdą decyzję i będą mogły udowodnić, że naprawdę matka wie najlepiej, co dla jej dziecka dobre. W kolejnych wyzwaniach nasze mamy będą uczyły pretendentki poświęcenia, cierpliwości i oddania niezbędnego dla podtrzymania związku, poddawały je rozmaitym testom i nagradzały te najlepsze romantyczną randką. W niełatwym procesie wyłaniania „tej jedynej” między niektórymi uczestnikami zrodzą się głębsze uczucia, ale również wiele serc zostanie złamanych.

Czy mamy staną na wysokości zadania i wybiorą kobietę, która zachwyci również ich syna? I jak ostatecznie zakończy się każda z tych emocjonujących historii?

podziel się:

Pozostałe wiadomości