Salon sukien ślubnych 2

Salon sukien ślubnych
Salon sukien ślubnych

Zapraszamy do Salonu sukien ślubnych, w którym Piotr Sałata, doświadczony stylista gwiazd, pomoże wybrać przyszłym pannom młodym suknię, w której pójdą do ołtarza.

Kolejny sezon Programu „Salon sukien ślubnych Polska” zapowiada się naprawdę ekscytująco. Po raz kolejny poznamy przyszłe panny młode poszukujące sukni idealnej. Tym razem jednak będziemy świadkami zerwania z tradycją białej sukni. I nie, nie chodzi o stonowane kolory typu ecru, beż czy delikatny róż. Chodzi o czerń. Tak, są panny młode, które marzą o pójściu do ślubu w czerni. Są też takie, które kochająświat elfów i właśnie w takim magicznym klimacie szukają kreacji. Gdzie znaleźć takie nietypowe suknie?

Tym zajmie się już Piotr Sałata, doświadczony stylista gwiazd, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Którą z proponowanych przez Piotra sukni wybierze przyszła panna młoda? Co powiedzą na to jej najbliżsi?

Piotr spotka się z bohaterkami w salonach sukien ślubnych w różnych miejscach w Polsce i z morza falban, cyrkonii, gorsetów i tiuli pomoże wybrać im tą jedyną, w której będą się czuć pięknie, wygodnie — po prostu wyjątkowo. Bohaterkom w wyborze będą pomagać najbliżsi: rodzina, przyjaciele, a nawet teściowie.

W programie nie zabraknie emocji, łez wzruszenia, radości oraz burzliwych dyskusji związanych z wyborem najważniejszego stroju w życiu każdej kobiety.

Premiera "Salon sukien ślubnych" 16. października w TVN Style!

Wszystkie odcinki programu dostępne również na player.pl.

SEZON 3.

Odc. 1.

POPRZEDNI SEZON

podziel się:

Pozostałe wiadomości