Salon sukien ślubnych

W TVN Style nie lada gratka dla przyszłych panien młodych oraz miłośników mody ślubnej: „Salon sukien ślubnych”. Program poprowadzi Piotr Sałata, doświadczony stylista gwiazd, który od lat z powodzeniem odpowiada za wizerunek m.in. Magdy Gessler. Jest także uznanym projektantem mody, którego kreacje bardzo często pojawiają się na czerwonym dywanie. Można zaryzykować stwierdzenie, że Piotr jak mało kto, zna zakamarki kobiecej duszy.

W odróżnieniu od innych tego typu programów stylista wyruszy w fascynującą podróż po Polsce, podczas której pozna przyszłe panny młode oraz pomoże im w doborze idealnej kreacji na ten najważniejszy dzień w ich życiu.
Prowadzący odwiedzi salony sukni ślubnych między innymi na Podlasiu, Śląsku czy w Trójmieście. Zetknie się z ludźmi z różnych regionów oraz z lokalnymi modami. Jednak największym wyzwaniem będzie połączenie aktualnie panujących trendów z marzeniami uczestniczek programu. Na szczęście Piotr, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z kobietami, doskonale potrafi połączyć wyobrażenia z rzeczywistością i wybrać suknię, która będzie spełnieniem marzeń przyszłej panny młodej.
W każdym odcinku programu widzowie poznają dwie bohaterki, które niebawem wezmą ślub. Muszą jednak najpierw wybrać suknię, w której wystąpią na tej wyjątkowej uroczystości. I tu z pomocą przybywa nasz prowadzący, który zaproponuje każdej przyszłej pannie młodej kilka sukni, wśród których jest ta, która będzie spełnieniem jej marzeń. Jedno jest pewne - efekt „wow” gwarantowany.
Bohaterkom w wyborze tej jedynej kreacji pomagać będą najbliżsi: matki, ojcowie, siostry, przyjaciółki, ale również, co ciekawe, teściowie. W programie nie zabraknie łez wzruszenia, radości, burzliwych dyskusji oraz całej gamy emocji związanych z wyborem najważniejszego stroju w życiu każdej kobiety.
Salon sukien ślubnych
PREMIERA w NIEDZIELĘ 08.05 o godzinie 14:05! Zapraszamy!
SEZON I