#Sława

#Sława
#Sława

OPIS SEZONU JESIEŃ 2018

Przed nami trzeci sezon "#Sławy," w którym Karolina Korwin Piotrowska przygotowała cztery mocne odcinki. Każdy z nich poruszy inną tematykę i w każdym z nich niezmiennie, naprzeciwko prowadzącej, zasiądą znakomici goście. Tym razem w studiu "#Sławy" pojawią się: dziennikarz Piotr Grabarczyk „Grabari", który doskonale zna polski show-biznes i jego najpilniej strzeżone tajemnice.

Będzie też dziewczyna, która swoim ślubem wywołała niemałe podniecenie w mediach - Aleksandra Kwaśniewska. Odwiedzi nas również Mirosław Oczkoś, ekspert do spraw wizerunku politycznego, a także żona Hollywood Eva D'Angelo, która doskonale wie, jak żyć luksusowo.

Pierwszy odcinek będzie poświęcony tematowi, bez którego nie byłoby dzisiejszych mediów. Będzie o czymś, co w sekundę jest w stanie zniszczyć największe kariery w Polsce i na świecie, czyli #PLOTKA. A jak wiadomo, każdy temat jest dobry do plotkowania, ale chyba jednym z najlepszych jest #ŚLUB. Długo przed tą wyczekiwaną chwilą, media rozpisują się na temat tego co, za ile i od jakiego projektanta będzie miała na sobie panna młoda, a potem zdradzają pikantne szczegóły z wesela. Wiadomo, im pikantniejsze, tym lepiej.

Ślub to wydarzenie, które kręci nie tylko samych zainteresowanych. Często żyje tym cały świat, szczególnie kiedy żeni się jeden z członków rodziny królewskiej. A co jest potrzebne do zorganizowania wystawnego przyjęcia? #PIENIĄDZE, które jak wiemy nie od dzisiaj, podniecają nas najbardziej. Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, a jednak...

Kasa uzależnia i przyciąga. Tak samo jak władza, która od dawna uważana jest za jeden z najsilniejszych afrodyzjaków. Chcesz poczuć się silny, szanowany i widzieć podziw w oczach płci przeciwnej? Idź do #POLITYKI, która dzięki swojej mocy, zatrzyma Cię na długie lata.

Nowy sezon #SŁAWY od września w TVN Style!

#Sława, sezon 3

"#Sława": plotki, które rozpalały Polskę
"#Sława": plotki, które rozpalały Polskę
"#Sława": plotki, które rozpalały Polskę
"#Sława": o tych parach plotkuje się najwięcej!
"#Sława": o tych parach plotkuje się najwięcej!
"#Sława": jak gwiazdy wykorzystują media społecznościowe?
"#Sława": jak gwiazdy wykorzystują media społecznościowe?
Fragment 4. odc. prog. #Sława
Fragment 4. odc. prog. #Sława
"#Sława": Oczkoś o skandalach z udziałem posła Pięty i premiera Marcinkiewicza
"#Sława": Oczkoś o skandalach z udziałem posła Pięty i premiera Marcinkiewicza
"#Sława": seksafery w polskiej polityce
"#Sława": seksafery w polskiej polityce
"#Sława": mocne słowa o politykach. "Im bliżej pługa, tym lepszy polityk"
"#Sława": mocne słowa o politykach. "Im bliżej pługa, tym lepszy polityk"
"#Sława": co na bezludną wyspę zabrałaby milionerka Eva D'Angelo? Nie uwierzycie!
"#Sława": co na bezludną wyspę zabrałaby milionerka Eva D'Angelo? Nie uwierzycie!
"#Sława" o najbogatszych Polakach. Pieniądze szczęścia nie dają?
"#Sława" o najbogatszych Polakach. Pieniądze szczęścia nie dają?
Karolina Korwin Piotrowska o Elonie Musku: "Trzeba mieć jaja, żeby zrobić coś takiego"
Karolina Korwin Piotrowska o Elonie Musku: "Trzeba mieć jaja, żeby zrobić coś takiego"
Zapowiedź 2. odcinka 3. sezonu programu #Sława o pieniądzach
Zapowiedź 2. odcinka 3. sezonu programu #Sława o pieniądzach
"#Sława": Tego nie wiedzieliście o ślubie Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha!
"#Sława": Tego nie wiedzieliście o ślubie Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha!
Aleksandra Kwaśniewska w "#Sławie" o swoim "royal wedding"
Aleksandra Kwaśniewska w "#Sławie" o swoim "royal wedding"
"#Sława": ranking najbardziej medialnych polskich ślubów
"#Sława": ranking najbardziej medialnych polskich ślubów
W trzecim sezonie "#Sławy" będzie nie tylko o gwiazdach!
W trzecim sezonie "#Sławy" będzie nie tylko o gwiazdach!
Spot 3. sezonu programu "#Sława"
Spot 3. sezonu programu "#Sława"

#Sława, sezon 3

OPISY ODCINKÓW Z 3. SEZONU (JESIEŃ 2018):

1. odc. >

2. odc. >

3. odc. >

4. odc. >

Podobno w XXI wieku wszyscy chcą być sławni. Podobno. Ale chyba nie wszyscy wiedzą, co towarzyszy sławie. Oprócz blasków, kasy i tłumów fanów, osoba znana musi poradzić sobie z utratą prywatności, czasami kłamstwem i krytyką, nawet po śmierci. O tym wiemy już z pierwszego sezonu nowego programu Karoliny Korwin Piotrowskiej pt. #SŁAWA. Czas na inne tematy.

Będziemy mówić o czymś, co kręci każdego bez wyjątku, czyli o #seksie. Będzie też temat, którego gwiazdy starają się unikać czyli #nałogi. Alkohol i biały proszek – każdy o tym słyszał, ale nigdy nie próbował. To ciekawe... Nie ominiemy #molestowania, najgłośniejszego tematu ostatnich miesięcy w Polsce i na świecie.

Co nakręca największe pieniądze tabloidom? #Ciąża, bo wiadomo, że brzuch celebrytki to sprawa publiczna. Żeby taką się stała, musimy porozmawiać o #fotografii. Czy zastanawialiście się, ile na takim zdjęciu można zarobić? #Narcyzm, to choroba XXI wieku. Lustereczko powiedz przecie... Znacie to? Gorzej, gdy w lustrze ciężko się poznać. Napompowane usta, wielkie biusty, pośladki a'la Kim i nieruchome twarze to cechy charakterystyczne wielu celebrytek. #Operacje plastyczne są dzisiaj na porządku dziennym, jak wyjście do pobliskiego sklepu po ziemniaki. Jednak w świecie, w którym „trzeba", „wypada", „należy" nadal nie brakuje czarnych owiec. Kim dzisiaj jest #buntownik, który nic nie musi?

O tym wszystkim dowiecie się w drugim sezonie #SŁAWY!

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU 2. (WIOSNA 2018):

Spot #Sławy

Spot #Sławy

1. odc. >

2. odc. >

3. odc. >

4. odc. >

5. odc. >

6. odc. >

7. odc. >

8. odc. >

OPIS SEZONU JESIEŃ 2017:

Ludzie gonili za sławą od zawsze. Od pierwszego dagerotypu do milionów zdjęć na Instagramie... Karolina Korwin-Piotrowska, ekspertka od kultury i show biznesu w swoim nowym programie, specjalnie dla widzów TVN Style, przygotowała wyjątkowy przegląd tematów związanych ze zjawiskiem popularności.

Ludzie od zawsze lubili wierzyć w bajki. Już kilkaset lat temu fascynowało ich życie rodzin królewskich, które żyły w przepychu i na pokaz. Czy celebryta to wynalazek XXI wieku? Nic bardziej mylnego! Arystokracja, królowie, mordercy. To właśnie oni jako pierwsi należeli do świata celebrytów. Przełomowym wydarzeniem było pojawienie się fotografii. Uwieczniony na niej wizerunek stał się powszechnie dostępny. Jak ten wynalazek wykorzystali znani ludzie? Ile zdjęć zrobiła sobie królowa Wiktoria? Dlaczego na tak wielu fotografiach jest ustawiona bokiem?

Mało kto wie, że ustawianie światła do fotosów Grety Garbo trwało ponad godzinę. Wszystko po to, by odpowiednio podkreślić jej słynne kości policzkowe. Dziennikarka opowie także do czego może doprowadzić maniakalne zainteresowanie gwiazdami. Dlaczego ludzie cierpią i przechodzą kilkadziesiąt operacji plastycznych, żeby wyglądać jak ukochany celebryta?

W programie nie zabraknie także ciekawostek o związku świata reklamy ze znanymi ludźmi. Trudno uwierzyć, że już w XVIII wieku arystokratki robiły wszystko, by pisano o nich w powiązaniu z konkretnym projektantem kapeluszy. To nie wszystko! Karolina Korwin-Piotrowska zdradzi, jak tworzono gwiazdy Hollywood oraz dlaczego fascynują nas zbrodniarze, mordercy i kryminaliści. Co sprawia, że Bonnie i Clyde czy „mama Madzi" znajdują się na większej ilości okładek niż gwiazdy kina i politycy? Skąd wzięli się paparazzi? Jak politycy stają się celebrytami? Czy w XXI wieku istnieje coś takiego jak prywatność? Co wypadało kiedyś, a na co można pozwolić sobie dzisiaj? Kiedy została zorganizowana pierwsza „ustawka medialna"?

Karolina Korwin-Piotrowska zaprasza widzów na fascynujący przegląd świata historycznych i współczesnych celebrytów.

OPISY ODCINKÓW SEZONU JESIEŃ 2017:

Zwiastun programu "#Sława"

Zwiastun programu "#Sława"

odc. 1 >

odc. 2 >

odc. 3 >

odc. 4 >

odc. 5 >

odc. 6 >

podziel się:

Pozostałe wiadomości