Stylowy magazyn

Tu nie ma równouprawnienia! W „Stylowym magazynie” to kobiety są najważniejsze. W sobotnie popołudnia przypominać im o tym będzie nowa prowadząca w TVN Style – Agnieszka Szulim. „Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi”.
Wygodna kanapa, dobra herbata, święty spokój, pilot w dłoni, a na ekranie „Stylowy magazyn”. Tak właśnie będzie wygląda wymarzona chwila każdej kobiety.
Agnieszka Szulim znana z ciętego języka i umiejętności docierania do sedna, poruszy wraz z gośćmi tematy na które aktualnie najchętniej rozmawia płeć piękna. Swoimi spostrzeżeniami podzielą się z widzami zarówno panie z pierwszych stron gazet, jak i bohaterki dnia codziennego. W programie nie zabraknie również spotkań z doświadczonymi ekspertami, którzy doradzą widzom w zakresie medycyny, kosmetologii, żywienia i seksu. Będzie też modowo, lifestylowo i o mężczyznach. Dlaczego faceci wolą oglądać mecz, zamiast szykować z partnerką kolację? Czy oni naprawdę nigdy nie płaczą? Jakie oczekiwania wiążą ze związkami? Co warto wiedzieć, żeby łatwiej rozwiązywać konflikty i nie sięgać zbyt często po broń palną?
„Stylowy magazyn” to wszystko, co współczesna kobieta powinna wiedzieć, podane w pigułce i dobrze przyprawione przez Agnieszkę Szulim.
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2013:
Pozostałe wiadomości