W czym do ślubu?

W czym do ślubu?
W czym do ślubu?

W czym do ślubu? Jest wiele możliwości – suknie klasyczne, eleganckie, krótkie, długie, w stylu księżniczki, rybki, po rock’n’rollowe kreacje. Jak się w tym odnaleźć? Który strój będzie idealny? Całe szczęście Izabela Janachowska – nasza ekspertka mody ślubnej – doskonale wie, jak przygotować państwa młodych i ich najbliższych na najważniejszy dzień w życiu!

Izabela Janachowska powraca na ekrany TVN Style z nowym sezonem swojego programu! Mimo że ostatni rok był trudny dla par młodych i całej branży ślubnej, nie tracimy nadziei na zmiany. Przyszli państwo młodzi cały czas planują wymarzone wesela w pandemicznej rzeczywistości – dostosowując się do nowych warunków.

A co czeka widzki w premierowych odcinkach? Kontrowersyjne pomysły, przebojowi bohaterowie i ciekawe osobowości to tylko przedsmak! Niezawodna prowadząca Izabela Janachowska będzie miała nie lada wyzwanie, żeby sprostać wymaganiom uczestników i doradzić im w wyborze wymarzonej kreacji!

W programie nie zabraknie również wzruszających momentów, ciepłych słów i wspomnień. Przekonamy się, jak ważne jest wsparcie rodziny oraz przyjaciół w przygotowaniach do dnia, który zapamiętamy na całe życie. Wszystkie panny młode zapraszamy przed ekrany na ogromną dawkę inspiracji! Obiecujemy, że będzie iście bajkowo!

podziel się:

Pozostałe wiadomości