W roli głównej

SEZON WIOSNA 2013
Magda Mołek zadaje pytania i słucha. Stwarza niepowtarzalną atmosferę. Koncentruje się na rozmowie. Jej gość jest zawsze „W roli głównej”. W nowym sezonie z zupełnie innej strony zaprezentuje widzom: Marcina Tyszkę, Cezarego Pazurę, Piotra Cyrwusa i Cezarego Żaka.
Marcin Tyszka jest uznanym fotografem mody, jurorem programu „Top Model. Zostań Modelką”. Współpracuje z najlepszymi magazynami na świecie i fotografuje najsłynniejsze modelki. Praca jest dla niego wszystkim. Jaką ponosi cenę? Czy trudno mu było wspiąć się na szczyt? Czy było warto? W rozmowie z Magdą nie szczędził szczerych wyznań i szczegółów związanych ze swoim zawodem.
„W roli głównej” zadebiutował także Cezary Pazura. W latach dziewięćdziesiątych jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce, czym się zajmuje się dzisiaj? Dlaczego nie gra w zbyt wielu filmach? Czy jego obecne, trzecie już małżeństwo jest ostatnim? Pora na poważne refleksje „mężczyzny po przejściach”.
Największym zaskoczeniem dla widzów może okazać się Piotr Cyrwus, znany jako Rysiek z „Klanu”. Czy jest coś czego jeszcze nie próbował? Wypasał już owce, grał na akordeonie i został czternaście razy ojcem chrzestnym. Prawdziwy góral z krwi i kości. Dlaczego w końcu zmęczyła go rola Ryśka-poczciwca? Co robi teraz? Piotr Cyrwus opowie także o małżeństwie z aktorką Mają Berełkowską i trójce swoich dorosłych dzieci.
Cezary Żak nigdy nie nigdy nie był typem amanta, ale zawsze jego wyraziste role zapadały w pamięć. Od dwudziestu pięciu lat jest mężem aktorki Katarzyny Żak. Jak to możliwe, że nadal nie wyobraża sobie urlopu bez żony? Co kocha? Jaki jest? Czy jego pedantyzm bywa uciążliwy?
To był zdecydowanie męski sezon „W roli głównej”.
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2013:
SEZON JESIEŃ 2012
Każdy odcinek programu "W roli głównej" to poruszająca rozmowa o ludzkich losach. Magda Mołek - prowadząca, pyta o ważne chwile w życiu swojego Bohatera. Często jest to opowieść o wydarzeniach, które zmieniły bieg jej lub jego życia. Przyjazna atmosfera programu sprzyja nawet najbardziej intymnym zwierzeniom.
"W roli głównej…" występują największe sławy polskiego show-biznesu. Za każdym razem uchylają przed widzami rąbka tajemnicy, czasami szokują, innym razem wzruszają. Już od dziesięciu sezonów (!) program Magdy Mołek cieszy się niesłabnącą popularnością.
Pozostałe wiadomości