Walka na kilogramy

Trzech bohaterów, trzy zupełnie odmienne charaktery i historie, które łączy jeden wspólny cel: pozbycie się zbędnych kilogramów. Program pokazuje codzienną walkę Zuzy, Sylwii i Mariusza o piękną figurę, odzyskanie sprawności fizycznej oraz powrót do pełni zdrowia. Nasi bohaterowie przez pięć miesięcy będą zmagać się przeciwnościami dnia codziennego, czyhającymi na nich pokusami czy własnymi słabościami.
W drodze do uzyskania wymarzonej figury mogą oni liczyć na wsparcie specjalistów z zakresu medycyny, dietetyki oraz sportu. To dzięki ich wiedzy i doświadczeniu każdy z uczestników programu dostanie specjalnie przygotowany plan działania i odpowiednio dopasowane metody odchudzania, które pomogą im osiągnąć wymarzony cel.
W każdym odcinku będziemy spotykać się z bohaterami, podglądać ich codzienne życie oraz śledzić postępy w utracie zbędnych kilogramów. Razem z nimi przeżyjemy zarówno chwile szczęścia jak i momenty zwątpienia towarzyszące im w codziennych zmaganiach i w walce o upragnioną sylwetkę.
"Walka na kilogramy": Tomek Jakubiak zdradził Zuzie sekret swojego odchudzania
"Walka na kilogramy": Tomek Jakubiak zdradził Zuzie sekret swojego odchudzania
wideo 2/22
OPISY ODCINKÓW:
Partnerem programu jest
Medicover