W kolejnym odcinku "Roślin dla zielonych" Magdalena Psiuk zajmie się białym mieszkaniem Niny i Maćka.
Nina i Maciek są młodymi rodzicami. Nina jest stylistką, więc bardzo ceni sobie estetyczne wnętrza, jednak nie ma pomysłu na własne. Jej mieszkanie to tylko białe ściany i kilka umierających roślin na parapecie. Dla Niny i Maćka jest ważne, żeby stworzyć przestrzeń jak z żurnala.
Magda Psiuk podejmie się wyzwania i stworzy młodym rodzicom modną przestrzeń. Wybierze rośliny płożące, ale takie, które nie wymagają wiele uwagi. Podejmie nawet ryzyko i przemaluje jedną ścianę w salonie. Czy wymagająca Nina będzie zadowolona z efektu?
PREMIERA 5. odcinka "Roślin dla zielonych" w sobotę 15 maja o godz. 15:00.
Powtórki odcinka:
poniedziałek, 17 maja, 14:45
wtorek, 18 maja, 22:55
środa, 19 maja, 15:45
czwartek, 20 maja, 20:10
Nasza prowadząca w rośliny zaopatruje się na Rynku Kwiatowym Bronisze i we Flora Point, a Wy możecie je znaleźć też w aplikacji Insbay