"Ach, ta impreza": kolorowe, radosne i nowoczesne 70. urodziny Basi

Przywykliśmy do myślenia o seniorach jako osobach biernych, schorowanych i zamkniętych w swoich domach. Błąd, współcześni seniorzy wcale tacy nie są! Przekonacie się o tym oglądając 4. czwarty odcinek programu "ch, ta impreza!”, w którym zajrzymy na 70. urodziny Basi.

Basia to energiczna starsza pani, która mimo jesieni życia chce wspaniale bawić się na swoich urodzinach. Kobieta ma grupę przyjaciółek, z którymi nie widywała się ostatnio zbyt często. To ekipa dobrze wyglądających przyjaciółek, które mają wciąż wielki apetyt na życie! Basia nie wyobraża sobie imprezy bez swoich przyjaciółek, dlatego będą one obecne na przyjęciu, jak i podczas przygotowań.
Impreza ma być kolorowa, ale bez odniesień do przeszłości – tę bowiem nasze bohaterki już przeżyły. Wolą coś nowoczesnego.
Magdalena Socha-Włodarska zaproponuje stylizacje dla solenizantki oraz jej córki - Beaty. Wymagania są proste - kobiety mają wyglądać fantastycznie i powinny do siebie pasować... Magda postawi na odważne połączenia kolorystyczne. Będzie to podróż po nowoczesnej modzie, która nie ma granic wiekowych, jest uniwersalna dla młodych i starszych. Basia i ferajna jej przyjaciółek kochają duże, modowe, kolorowe dodatki. Magda zaproponuje przyjaciółkom przegląd nakryć głowy - efektowanych oraz zabezpieczających przed słońcem na imprezie plenerowej.
Impreza ma odbyć się na Rodzinnych Ogródków Działkowych. Działka jest mała. Stoi na niej niewielki domek, wokół rosną drzewka owocowe. Choć działka jest urocza, to także ciasna i „zagracona”. Nie są to jednak problemy, na które Agnieszka Winnicka nie znajdzie rozwiązania. Dekoratorka zadba o strefę wypoczynku. Przyjaciółki lubią poplotkować w podgrupach, dlatego zamiast dużej strefy, Agnieszka zrobi kilka mniejszych. Przyozdobiona kwiatami huśtawka będzie służyć jako fotobudka. Najważniejszym elementem strefy wypoczynku będzie jednak parasol przeciwsłoneczny - taki, jaki możemy znaleźć na każdej działce, jednak w nieco innej odsłonie :) Na niewielkiej działce znajdzie się także przestrzeń do tańca, ponieważ imprezę rozkręci dobra znajoma przyjaciółek, a jednocześnie najstarsza DJ’ka w Polsce - DJ Wika!
Nie możecie przegapić tego odcinka! Włączcie TVN Style i razem z nami zaśpiewajcie „sto lat” Basi oraz jej przyjaciółkom :)
PREMIERA 4. odcinka programu "Ach, ta impreza" w niedzielę 22 sierpnia o 12:30.
Powtórki programu:
środa 25 sierpnia, 12:55
czwartek 26 sierpnia, 22:55
piątek 27 sierpnia, 15:50
sobota 29 sierpnia, 13:15