"Ach, ta impreza!": przyjęcie urodzinowe dla 15-latka w stylu lat 80.

Ach, ta impreza!
Ach, ta impreza!
Prowadzące program "Ach, ta impreza!" czeka nie lada wyzwanie! W trzecim odcinku swojego nowego programu ruszą na pomoc Monice i Kubie, którym marzy się niebanalne przyjęcie urodzinowe w stylu lat 80-tych.

Monika sama wychowuje syna. Kuba to świetnie zapowiadający się piłkarz, każdą wolną chwilę poświęca na treningi. Mama chciałaby wynagrodzić trud wkładany w sport i wyprawić mu niezapomnianą imprezę z okazji 15 urodzin. Pomocy postanowiła poszukać u najlepszych!

Lata 80. to przede wszystkim błysk i to pod wieloma postaciami. Nie ma tutaj miejsca na skromności, wręcz przeciwnie. Blask, neony i szał kolorów były najbardziej hot! Takie też będą nawiązania naszej ekspertki od dekoracji. Ogród bohaterów jest rozległy i ma potencjał na świetną imprezę, ale jest zwyczajnym trawnikiem. Agnieszka Winnicka przemieni go w klub disco z lat 80.!

Impreza, na której rządzą lata 80., to świetna zabawa, ale też modowe wyzwanie. Magdalena Socha-Włodarska zaproponuje bohaterom zjawiskowe stylizacje idealnie odzwierciedlającej klimat tej dekady. Moda lat 80. przeżywa obecnie swój renesans, dzięki czemu z łatwością możemy stworzyć stylizacje, których nie powstydziłyby się największe gwiazdy tamtych lat!

W tym odcinku programu “Ach, ta impreza” poznacie kilka prostych patentów na imprezę tematyczną oraz dowiecie jak się jak stworzyć imprezowy look inspirowany modą sprzed kilku dekad! Zapraszamy do TVN Style!

PREMIERA 3. odcinka programu "Ach, ta impreza" w niedzielę 15 sierpnia o 12:30.

Powtórki programu:

środa 18 sierpnia, 12:55

czwartek 19 sierpnia, 22:55

piątek 20 sierpnia, 15:50

sobota 21 sierpnia, 13:15

podziel się:

Pozostałe wiadomości