"Ach, ta impreza!": urodzinowe przyjęcie dla mamy i jej dzieci

W 7. odcinku programu "Ach, ta impreza!" Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska zrobią imprezę urodzinową dla mamy dwójki dzieci.

W 7. odcinku programu „Ach, ta impreza” Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska odwiedzą Olgę - mamę sześcioletniej Emilki i trzyletniego Olka. Olga pracuje jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Cały czas przebywa w towarzystwie dzieci - swoich lub wychowanków.
Niedawno skończyła 35-lat, jednak przez ciągłą koncentrację na dzieciach nie miała czasu, aby uczcić urodziny i spotkać się z przyjaciółmi. Tu aż się prosi o interwencję naszych ekspertek!
Choć Olga ciągle jest w towarzystwie dzieci, to nie wyobraża sobie przyjęcia urodzinowego bez swoich pociech. Chciałaby, aby Emilka i Olek też mieli super imprezę. Dlatego w niewielkim ogrodzie Olgi powstanie dinozaurowa impreza - z wydzielonymi strefami dla ‚małych’ i dorosłych gości.
Agnieszka zadba o niesamowity wystrój, natomiast Magda dopasuje stylizacje do charakteru przyjęcia i dekoracji stworzonych przez Agę. W tym odcinku dowiemy się jak ku ucieszy najmłodszych przygotować piniatę ze słodką zawartością, a także jakie balony wybrać na imprezę, aby zrobić wrażenie na zaproszonych gości. Poznamy też szybki sposób na poprawę urody tuż przed imprezą.
PREMIERA 7. odcinka programu "Ach, ta impreza!" w niedzielę 12 września o godzinie 13:30.
Powtórki odcinka:
środa 15 września, 14:10
czwartek 16 września, 22:55
piątek 17 września, 15:45
sobota 18 września, 14:05