"Ach, ten ślub!": czas galopuje, a wesele kawalerzysty i jego damy serca niegotowe!

"Ach, ten ślub!": zakochani w sobie i w jeździectwie Barbara oraz Dawid

"Koń, koniak, kobiety" - to stara dewiza kawalerzystów. Dawid, który jest kontynuatorem kawaleryjskich tradycji, trzyma się jej nawet przed samym ślubem. Jeździectwo oraz dwa rumaki pochłonęły mężczyznę i jego narzeczoną Basię tak bardzo, że nie starczyło czasu na organizację ślubu oraz wesela. Uroczystości coraz bliżej, para zdecydowała się więc poprosić o pomoc Magdalenę Sochę-Włodarską i Agnieszkę Winnicką. Prowadzące muszą ruszyć z kopyta, by zdążyć z organizacją tego wyjątkowego dnia bohaterów 4. odcinka 2. sezonu programu "Ach ten ślub!".

Bohaterami 4. odcinka 2. sezonu programu “Ach, ten ślub!” są Basia i Dawid. Basia jest z zawodu biotechnologiem. Dawid pracuje w IT. Ich wspólną pasją są konie, które nie tylko wypełniają im niemal cały czas wolny, ale towarzyszyły im też podczas pierwszego spotkania.
Miłość do koni sprawiła również, że zostawili sobie bardzo mało czasu na organizację uroczystości. Do wesela zostały dwa tygodnie, tymczasem brakuje ostatecznego projektu dekoracji sali, nie udało im się zadbać o atrakcje dla gości, a najgorsze jest to, że suknia Basi okazała się totalnym niewypałem!
Na miejsce wesela wybrali obiekt nowoczesny, ale otoczony naturą. Okazuje się, że z dekoracjami nie jest tak źle. Młodzi chcieliby, aby sala tonęła we wrzosach, fioletach i zieleni. Sami zamówili wiele elementów dekoracyjnych ale nie mają pomysłu na ich rozmieszczenie. Podobają się im zwisające detale, dlatego Agnieszka postanowiła wykonać dla nich wiszące nad stołami chmury z liści i kwiatów.
Dodatkowo Agnieszka ma niebanalny pomysł na wykonanie ścianki za młodymi. Chciałaby, aby na ogromnym banerze za ich plecami pojawiło się… zdjęcie z leśnej sesji na koniach! Tutaj z pomocą przyjdzie Magda, która przygotuje dla panny młodej nie tylko przepiękną suknię ślubną, ale także kreację na sesję plenerową. Czy sesja uda się pomimo niesprzyjającej pogody? Czy wydruk zdjęcia będzie możliwy do wykonania w tak krótkim czasie?
Okazuje się, że pan młody chciał sprawić niespodziankę swojej wybrance i nauczyć ich własne konie ciągnięcia bryczki, którą para młoda miała podjechać przed salę. Plan jednak nie wypalił, wobec tego Magda również musi przyjść im z pomocą w tej kwestii.
Ślub Basi i Dawida będzie tym bardziej wzruszający dla rodziców panny młodej, że przed laty oni sami zawierali związek małżeński w tym samym urzędzie i w tej samej sali. Dlaczego będzie on wyjątkowy również dla jednej z naszych prowadzących? W 4. odcinku 2. sezonu programu “Ach, ten ślub!” pojawi się wiele łez wzruszenia i pięknych, zaskakujących momentów!
PREMIERA 4. odcinka 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" w niedzielę 26 kwietnia o godzinie 14:30.
Powtórki odcinka:
wtorek 28 kwietnia, 14:15
środa 29 kwietnia, 20:40
piątek 1 maja, 17:15
sobota 2 maja, 15:05
PODZIĘKOWANIA DLA:
Stajni Stangret za transport pary młodej.
Drukarni Prograf SG za pomoc przy scenografii.
Fotografa - Marty Kowalskiej za sesję zdjęciową.
Villi Omnia za za udostępnienie lokalizacji.
OZ Export za kwiaty.
M-Duo za udział modelek w odcinku.
Picsane za fotobudkę.