"Ach, ten ślub!": poderwał ją na kabanosy, pierścionek ukrył w serniku, na wesele nie ma nawet tortu!

Ach, ten ślub!
"Ach, ten ślub!": poderwał ją na kabanosy, pierścionek ukrył w serniku, na wesele nie ma nawet tortu!
"Przez żołądek do serca" - tak pokrótce można opisać historię pracującej w pogotowiu opiekuńczym Pauli i jej narzeczonego Mateusza. Mężczyzna poderwał swoją narzeczoną na kabanosy, oświadczył się wkładając pierścionek do sernika. A na nadchodzące wesele nie ma nawet tortu! Na szczęście z pomocą ruszają Magdalena Socha - Włodarska i Agnieszka Winnicka.

Bohaterami siódmego odcinka programu „Ach, ten ślub!" są 28-letnia Paula – pracująca w pogotowiu opiekuńczym oraz 29-letni Mateusz - manager ds. handlu. Para poznała się w pracy podczas spotkania biznesowego w poprzedniej firmie Pauli. Kobieta miała wówczas złamane serce po rozstaniu, a Mateusz postanowił skleić je tym, co miał pod ręką - były to… KABANOSY. Oświadczyny odbyły się podczas romantycznej kolacji, a pierścionek został ukryty… w serniku! Nie ma wątpliwości, w przypadku tej pary potwierdziło się powiedzenie „przez żołądek do serca”!

Przygotowania do ślubu Paula i Mateusz zaczęli od rzeczy najistotniejszych – wybrali termin, zarezerwowali salę, kupili obrączki, zdecydowali się nawet na zakup wymarzonego auta, którym pojadą do ślubu. Co dalej? No właśnie - na pozostałe kwestie zabrakło im czasu. Na trzy dni przed ślubem tej parze brakuje prawie wszystkiego. Nie ma dekoracji, tortu, choreografii do pierwszego tańca, atrakcji dla gości, a co najważniejsze panna młoda nie ma jeszcze kreacji! Dobrze, że chociaż Mateusz wie w co się ubrać… To jednak nie wszystko. Panna młoda nie ma też ustalonej fryzury i makijażu. Problem ze stylizacją na ten wyjątkowy dzień ma również mama Pauli.

Do ślubu pozostało pozostały zaledwie 72 godziny i zaczyna się panika. Na szczęście z pomocą pędzą nasze ekspertki!

Ślub Pauli i Mateusza odbędzie się w grudniu. Para chciałaby podkreślić zimową atmosferę i zabrać gości w prawdziwą, bajkową krainę lodu. Agnieszka Winnicka chętnie przystała na ich propozycję. W jaki sposób wykorzysta potencjał wnętrza i czym zaskoczy bohaterów?

Magdalena Socha-Włodarska pomoże znaleźć idealne ślubne stylizacje Pauli oraz jej mamie, o ich wygląd zadbają również makijażyści i styliści fryzur. Jak kobiety zareagują na swoje metamorfozy? Na liście spraw do załatwienia naszej ekspertki pojawi się również tort, którego młodym nie udało się zamówić oraz atrakcja dla gości. Jeszcze pierwszy taniec! Będzie on nie lada wyzwaniem, ponieważ umiejętności taneczne pary pozostawiają wiele do życzenia.

PREMIERA 7. odcinka 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" w niedzielę 17 maja o godzinie 14:30.

Powtórki odcinka:

wtorek 19 maja, 14:15

środa 20 maja, 20:40

piątek 22 maja, 16:55

sobota 23 maja, 15:00

PODZIĘKOWANIA DLA:

OZ Export za kwiaty.

Stefano Terazzino za lekcję tańca.

choinki.pl za choinki.

siłowni Total Fitness za udostępnienie lokalizacji do zdjęć.

Agnes Violin za występ.

VideoStar za udostępnienie zdjęć archiwalnych

RentDesign za użyczenie krzeseł na wesele.

cukierni Ciastko z dziurką za tort.

podziel się:

Pozostałe wiadomości