"Ach, ten ślub!": wesele bez dekoracji, tortu i... mamy?

"Ach, ten ślub!": Ewelina i Mariusz. S02E03

Ewelina i Mariusz mają problemy typowe dla uczestników programu "Ach, ten ślub!": brak tortu, dopracowanych stylizacji i dekoracji. Najbardziej sen z powiek spędza jednak przyszłej pannie młodej to, jak na wesele dotrze jej mama. Nasze prowadzące po raz pierwszy będą więc musiały zorganizować... transport medyczny!

Ewelina i Mariusz w ostatnich dniach przed ślubem poczuli, że stres i ogrom prac związanych z przygotowaniami do tej ważnej uroczystości ich przerasta. Dlatego też zdecydowali się poprosić o pomoc Agnieszkę i Magdę wraz z ekipą "Ach, ten ślub!". Para poznała się siedem lat temu i od tamtej pory są nierozłączni. W przeszłości mieli już wyznaczoną datę ślubu. Trzy lata temu przymierzali się nawet do wyboru sali weselnej. Jednak wydarzyło się coś, co wstrząsnęło ich rodziną i zmusiło młodych do przełożenia uroczystości. Teraz postanowili wrócić do tematu ślubnego i przygotowania od nowa ruszyły pełną parą.
Ewelina i Mariusz wymarzyli sobie styl eko i zaczarowany las jako temat przewodni. Na miejsce swojego przyjęcia weselnego wybrali hotel w Przygoni z piękną sosnową salą, w której już sam zapach przywodzi na myśl leśne klimaty.
Niestety nie obyło się bez komplikacji. Okazuje się, że prace nad dekoracjami mogą się zacząć dopiero w sobotę rano. To zdecydowanie za późno! Młodzi chcieliby wykorzystać drewniane plastry, które specjalnie dla nich wycięto w tartaku oraz planowali użyć europalety do wykonania ścianki za stołem młodej pary. To nie spotkało się z entuzjazmem Agnieszki, która ma już bardzo oryginalny pomysł na wyczarowanie dla nich niezwykłego, bo... odwróconego lasu. Na szczęście parze przypadły do gustu pomysły Agnieszki i naszej prowadzącej pozostało jeszcze tylko opracować z menedżerką obiektu takie rozwiązanie, które pozwoli znaleźć czas na jego wykonanie. Trzeba także wybrać tort, którego jeszcze młodym nie udało się zamówić.
Tymczasem Magda musi znaleźć dla Eweliny wymarzony długi welon i biżuterię w niebanalnym kolorze różowego złota. Jednak tym, co najbardziej spędza sen z powiek panny młodej jest transport jej mamy do kościoła. Magda postanowiła więc poszukać specjalnego transportu medycznego, aby mama mogła być blisko swojej córki w czasie jej ślubu.
Jak powstaje "odwrócony las"? Jak samodzielnie wykonać łapacz snów oraz winietki w leśnym stylu? Jak wyczarować niesamowite rzeczy na 3 dni przed ślubem? Dowiecie się tego, oglądając 3. odcinek "Ach, ten ślub!".
PREMIERA 3. odcinka "Ach, ten ślub!" w niedzielę 19 kwietnia o godz. 14:30.
Powtórki odcinka:
wtorek, 21 kwietnia, 14:10
środa, 22 kwietnia, 20:40
piątek, 24 kwietnia, 16:55
sobota, 25 kwietnia, 15:00
PODZIĘKOWANIA DLA:
Hotelu Kolumna Park za udostępnienie obiektu.
Animal Kingdom za biżuterię i udostępnienie lokalu.
Camilii za pokaz tańca brzucha.
dasMED za transport medyczny.
Recman za dodatki do stylizacji.
TortMe za tort.
OZ Export za kwiaty.