Ada Fijał wspomina pierwsze przerobione przez siebie ubranie. Coś poszło nie tak!

Ada Fijał z programu TVN Style "Przeszyj to sam" na konferencji TVN opowiada o przeróbkach swoich ubrań
Ada Fijał wspomina pierwsze przerobione przez siebie ubranie. Coś poszło nie tak!

Ada Fijał jest zawodową aktorką, ale jej żywiołem jest moda. Bawi się nią jak niewiele osób w Polsce i jest prawdziwym kolorowym ptakiem. Słynie z barwnych stylizacji, odważnego łączenia kolorów i wzorów, kreuje nowe trendy. Nie wszystkie jej stylizacje to tzw. high fashion. Ada często wykorzystuje ubrania z sieciówek, łącząc je z produktami droższych marek.

Takiej kreatywności w tworzeniu looku będzie uczyła bohaterki programu "Przeszyj to sam". W programie będzie towarzyszył jej projektant Michał Szulc, który zajmie się przeróbkami garderoby uczestniczek i dostosowaniu jej do ich potrzeb, kształtów i stylu. Razem będą nadawać nowe życie starym ubraniom.

Ada Fijał już w młodości próbowała sama szyć dla siebie ubrania. Zapytałyśmy ją, czy pamięta pierwszy swój "projekt". Zobaczcie co, nam odpowiedziała!

Przypominamy, że premiera programu "Przeszyj to sam" już w sobotę 9 marca o godz. 15:10. W pierwszym odcinku Ada Fijał pomoże 32-letniej Ewie, mamie 13-letniego Kuby, wyglądać nieco poważniej na szkolnych uroczystościach i wywiadówkach. Zadaniem Ady będzie też przekonanie uczestniczki do... noszenia obcasów.

Fragment 1

Fragment 1. odc. "Przeszyj to sam"

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?