"Ambasady luksusu": hotel, który wraca do korzeni

W 6. odcinku programu "Ambasady luksusu" Justyna Adamczyk odwiedzi turecki hotel należący do ekskluzywnej sieci Six Senses.

Jak to możliwe, że dziś luksusem jest świeże jedzenie, produkty bez konserwantów,czy kosmetyki bez parabenów? Jak to możliwe, że to co kiedyś ludzkość miała za darmo czyli - żywność ekologiczną, nieograniczony dostęp do czystej wody, powietrza, kontakt z naturą - dzisiaj jest wartością unikalną i kosztuje majątek? Dlatego koncept hotelu Six Senses w Stambule oferuje ludziom luksusowy powrót do natury - ekologiczne warzywa wyhodowane we własnym ogrodzie, ryby z połowu w Morzu Czarnym, produkty od sprawdzonych, lokalnych dostawców i kosmetyki bez grama szkodliwych dla zdrowia składników.
W hotelu Six Senses nic się nie marnuje - naczelną zasadą, której hołdują jego pracownicy jest zasada „zero waste" - czyli nic nie wyrzucamy, wszystko przetwarzamy. Zgodnie z cyklem natury. To wszystko z szacunku dla planety i z chęci ochrony środowiska. A za luksusowy serwis w hotelu trzeba słono zapłacić...
PREMIERA 6. odcinka "Ambasad luksusu" w niedzielę 1 listopada o godz. 17:00.
Powtórki odcinka:
poniedziałek, 2 listopada, 13:40 i 22:55
środa, 4 listopada, 16:55
piątek, 6 listopada, 23:26