Ania Koryto z "Top Model" w "Sekretach chirurgii" już dziś!

Ania Koryto
Ania Koryto

Klinikę doktora Szczyta odwiedziła Ania Koryto, która brała udział w programie „Top Model”. Niestety, jej marzenia o byciu modelką mogą się nie zrealizować, ponieważ Ania ma oszpeconą twarz. Porzucona przez rodziców dziewczyna, uległa wypadkowi, który pozostawił blizny nie tylko na ciele. Czy jej buzię będzie można pozbawić szpecącego defektu?

Jak Ania wygląda teraz, dowiecie się oglądając finał "Top Model" 5 czerwca - Ania będzie jego gościem.

Pacjentka, która wygrała walkę z rakiem odwiedzi klinikę, aby podziękować doktorowi Szczytowi za zrekonstruowanie piersi. Będzie to pełna emocji i wzruszeń wizyta.

Z kolei Paulina Pszech, której doktor Samir powiększył pośladki silikonowymi implantami, podczas ostatniej wizyty podzieli się swoimi wrażeniami po trudnej rekonwalescencji. Jej pupa wreszcie jest odstająca i seksowna, ale czy było warto tak cierpieć w imię piękna?

Ekscentryczna Krystyna Mazurówna będzie szokować w czasie ostatniej konsultacji. Barwna, pełna wdzięku i kokieterii gwiazda spotka się z doktorem Szczytem, aby zaprezentować mu efekty jego pracy. Wszystko wskazuje na to, że polubiła wizyty w klinice i upiększające zabiegi. Czy umówi się na kolejną operację?

PREMIERA 13. odcinka "Sekretów chirurgii" w piątek 24 maja o godz. 22:30.

Powtórki odcinka:

sobota, 25 maja, 19:25

niedziela, 26 maja, 15:20

wtorek, 28 maja, 16:35 i 23:25

czwartek, 30 maja, 12:20

podziel się:

Pozostałe wiadomości