Ania Starmach wydała książkę "Pyszne 25"!

Pamiętacie program Ani Starmach "Pyszne 25", który jesienią gościł na ekranach Waszych telewizorów? Jego ideą było to, by zaprezentować przepisy szybkie, proste i tanie, których wykonanie nie zajmuje więcej niż 25 minut i nie kosztuje więcej niż 25 złotych. Teraz przepisy zgodne z tą ideą znajdziecie w książce Ani pod tytułem "Pyszne 25"! Anna Starmach, jurorka "MasterChefa" i absolwentka prestiżowej francuskiej szkoły Le Cordon Bleu, udowadnia, że szybko i tanio można wyczarować wspaniałe potrawy. Mało tego, nie trzeba być mistrzem kuchni, by tego dokonać.
W książce znajdziecie 70 przepisów na potrawy, które wywrą niezapomniane wrażenie na wszystkich, którzy ich spróbują. W "Niezbędniku" odnajdziecie dodatkowo 16 praktycznych porad, które pomogą wam osiągnąć kolejny stopień wtajemniczenia w gotowaniu.
Książka trafi na sklepow półki 20 marca, jednak już teraz jest dostępna w przedsprzedaży na empik.com.
TVN Style poleca!
A w sobotę 9 marca o godz. 12:50 zapraszamy na drugi odcinek nowego programu Ani Starmach "Pyszna Wielkanoc". Tym razem dowiecie się, jak przygotować zupę chrzanową, mazurek i królika w śmietanie. ZOBACZ WIĘCEJ >