Anna Dereszowska urodziła trzecie dziecko! "Rodzina w komplecie" zamieszka w nowym domu na Mazurach

Anna Dereszowska przed domem w Ławkach na Mazurach
Anna Dereszowska przed domem w Ławkach na Mazurach
Chwilę po zakończeniu remontu domu na Mazurach, relacjonowanego w programie "Budując marzenia", Anna Dereszowska urodziła trzecie dziecko!

Jeszcze niedawno w programie "Budując marzenia" w naszej stacji mogłyście oglądać, jak Anna Dereszowska razem z partnerem Danielem Duniakiem urządzają swój dom na Mazurach. Parze spieszyło się, by inwestycję zakończyć przed jesienią, bo niedługo na świat miało się pojawić ich drugie wspólne dziecko. Para razem wychowuje już dwójkę dzieci - wspólnego syna Maksymiliana, który ma 6 lat i 13-letnią Lenę, córkę Ani ze związku z aktorem Piotrem Grabowskim.

"Budując marzenia": zachwycające wnętrza mazurskiego domu Anny Dereszowskiej

"Budując marzenia": zachwycające wnętrza mazurskiego domu Anny Dereszowskiej

Remont domu w Ławkach na Mazurach udało się doprowadzić do końca kilka tygodni przed narodzinami malca. O szczęśliwym rozwiązaniu Anna Dereszowska poinformowała na Instagramie w niedzielę 14 listopada, publikując zabawne zdjęcie noworodka i podpisała je wymownymi hashtagami:

Pierwsze opublikowane na Instagramie zdjęcie dziecka Anny Dereszowskiej
Pierwsze opublikowane na Instagramie zdjęcie dziecka Anny Dereszowskiej
Źródło: instagram.com/dereszowska

Pod zdjęciem posypały się komentarze i gratulacje m.in. od Agnieszki Hyży, która jeszcze niedawno gościła w "Mieście Kobiet" i opowiadała o swojej ciąży, a w weekend także pochwaliła się szczęśliwym rozwiązaniem.

Gratulujemy obu paniom!

podziel się:

Pozostałe wiadomości