Apodyktyczna właścicielka w "Piekielnym hotelu Gordona Ramsaya"

Piekielny hotel Gordona Ramsaya
Piekielny hotel Gordona Ramsaya

Gordona czeka ciężki tydzień... Wie o tym od pierwszego momentu pobytu w Brick Hotel w Pensylwanii. Przywita go rozbite okno wejściowe a potem będzie... już tylko gorzej!

Właścicielką jest Verindar, apodyktyczna i nieznosząca sprzeciwu Hinduska. Pomaga jej syn CJ, który jednak nie ma wiele do powiedzenia... Verindar przez ponad 20 lat była terapeutką rodzin, powinna być cierpliwa i umieć postępować z ludźmi, a jest kompletnie odwrotnie. Kontroluje wszystkich i na każdym kroku, jest nieufna i podejrzliwa, krzyczy, oskarża, wtrąca się. Nie lubi ludzi i nie potrafi się z nimi porozumieć, a oni odpłacają jej tym samym. Zdarza się, że nie płaci pracownikom, a kiedy domagają się swoich praw, grozi wezwaniem policji. Na spotkaniu z pracownikami hotelu Gordon dowiaduje się, że w ciągu kilku lat przez hotel przewinęło się... 50-ciu kierowników! Ludzie przychodzą i po awanturze urządzonej przez właścicielkę, natychmiast się zwalniają. Ci, którzy wytrzymali i zostali, są wyczerpani i na skraju wytrzymałości, ale tworzą zgrany zespół.

250-letni budynek, w którym mieści się hotel jest zapuszczony. Pokoje są brudne, zagrzybione. Verindar nie zgadza się na wymianę starej pościeli, której nie da się doprać, poplamionych tapet i wykładzin. Stare są łóżka, szafy. Gordon nie jest pewien, czy w takich warunkach Brick Hotel ma szansę odmienić swe oblicze. Jakie wartości pokażą testy na obecność bakterii? Dlaczego w hotelu włączy się alarm i zostanie przeprowadzona nocna ewakuacja, chociaż nie wybuchł pożar? Jesteście ciekawi? Zapraszamy na kolejny odcinek naszego programu!

EMISJA szóstego odcinka "Piekielnego hotelu Gordona Ramsaya" w niedzielę 27 listopada o godz. 18:30.

Powtórki odcinka:

środa, 30 listopada, 20:40

czwartek, 1 grudnia, 9:10

podziel się:

Pozostałe wiadomości