Bartek nie lubi nudy i ma "Apetyt na miłość"

Bartek z "Apetytu na miłość"
Bartek to skromny chłopak pełen pasji do muzyki, literatury i sztuki, nie wyobraża sobie życia bez dobrej książki, festiwali i muzeów. Kocha zwierzęta, studiuję weterynarię. Prawdziwy skarb. Ale „cicha woda brzegi rwie" i Bartek cały czas poszukuje dodatkowych atrakcji, które zabiją jego największego wroga, czyli nudę. Które menu dziewczyn porwie go na tyle, że zabierze je na kolacje?
Alicja lubi dbać o linię, więc jest stałą bywalczynią siłowni. Także o dietetyce wie wszystko - „kocham jeść, ale trudno mnie nakarmić", jak sama o sobie mówi, bo odżywia się bardzo zdrowo. Kocha dzieci i dorabia sobie jako opiekunka, a według niej miłość idealna to taka, którą opisuje biblijny "Hymn o miłości". Czy jej zdrowe menu zainteresuje Bartka?
Ewa to piękna, czarująca dziewczyna o gołębim sercu. Jej wielkim marzeniem jest prowadzenie własnego domu weselnego i wygrana w wyborach miss. Lecz niech was nie zwiedzie jej spokój, bo ta dziewczyna potrafi dokopać - jej pasją jest kickboxing. Czy romantyczna osobowość Ewy znajdzie odzwierciedlenie w jej menu?
Martyna, to prawdziwa country girl. Uwielbia jazdę konną i wiatr we włosach ale też... aqua parki i zjeżdżalnie! Po prostu lubi dobrze się bawić. Jest studentką dziennikarstwa i początkującą pisarką. Czy pełna życia Martyna będzie miała szanse pójść z Bartkiem na kolację?
Bartek zje kolację z dwiema zupełnie różnymi dziewczynami. Która zdobędzie jego uznanie?
PREMIERA dwunastego odcinka "Apetytu na miłość" w niedzielę 19 listopada o godz. 22:15.
Powtórki odcinka:
poniedziałek, 20 listopada, 13:00
wtorek, 21 listopada, 23:55
środa, 22 listopada, 17:10
sobota, 25 listopada, 19:20
Wybór menu to pierwszy krok w wyścigu po miłość naszych uczestników. Dziękujemy restauracji Warszawska Riviera za cudowną atmosferę w trakcie zdjęć! Klimatyczne wnętrza i dobra kuchnia to wizytówka tego miejsca. Serdecznie Was tu zapraszamy!
Alicja bardzo dba o linię i jest stałą bywalczynią siłowni. Udało nam się podejrzeć jej trening w siłowni Total Fitness na Wilanowie. Dziękujemy za możliwość realizacji zdjęć u Was!
Wielkim marzeniem Ewy jest organizacja wesel. Podejrzeliśmy jak przygotowuje się do tego zadania w salonie sukien ślubnych Mariella. Jeśli właśnie nastał dla Was ten szczęśliwy czas i poszukujecie sukni na najważniejszy dzień w Waszym życiu, zajrzyjcie tam koniecznie!
Kickboxing jest wielka pasją Ewy, a sam trening to niezły wycisk. Mieliśmy okazję przekonać się o tym na własne oczy dzięki uprzejmości klubu sportowego Palestra. Jeśli Was też pasjonują sporty walki, koniecznie sprawdźcie to miejsce!
Martyna od wielu lat jeździ konno i bierze udział w zawodach. Jej umiejętności i miłość do zwierząt mieliśmy okazje podejrzeć dzięki uprzejmości stajni Argos. Wszystkich miłośników tych pięknych zwierząt serdecznie zapraszamy!
Nic nie sprawia Martynie większej frajdy niż wodne szaleństwo na zjeżdżalniach. Jej popisy podejrzeliśmy w Wodnym Parku na Mokotowie. Polecamy wszystkim miłośnikom wodnych atrakcji!
Bartek, jako miłośnik sztuki, jest częstym bywalcem muzeów czy galerii sztuki. Podejrzeliśmy jego wyjście na ostatnią wystawę Narodowej Galerii Sztuki Zachęta. Galeria organizuje wystawy czasowe prezentując dzieła wybitnych artystów polskich i zagranicznych. Serdecznie polecamy!