Beauty weekend w TVN Style

Beauty weekend

Wiosna to idealny czas na zmiany i najwyższa pora, żeby zadbać o siebie i swoje samopoczucie. TVN Style specjalnie dla swoich widzów przygotowała niepowtarzalny „Beauty weekend". Nowe odcinki znanych i lubianych programów, absolutne premiery i wyjątkowy konkurs, w którym można wygrać metamorfozę pod okiem największych gwiazd stacji, to tylko część weekendowych propozycji najpopularniejszego kanału lifestylowego w Polsce.

18 i 19 marca (sobota, niedziela) na antenie TVN Style będzie można zobaczyć programy, w których prowadzący podpowiedzą widzom, jak zadbać o urodę i poprawić sobie nastrój na wiosnę. Ta specjalnie przygotowana oferta kanału to nieoceniona skarbnica urodowych trików, najprzydatniejszych kobiecych gadżetów, najlepszych kosmetyków, modnych fryzur i nietuzinkowych stylizacji.
Beauty weekend to także czas spędzony z najlepszymi ekspertami TVN Style – Mają Sablewską („Sablewskiej sposób na modę"), Anną Nowak – Ibisz („Pani gadżet"), Magdaleną Kanoniak „Radzką", Anną Orłowską („Beauty ekspert"), Maciejem Maniewskim („Afera fryzjera"), Katarzyną Bosacką („Wiem, co jem i wiem, co kupuję"), czy Izabelą Janachowską („I nie opuszczę cię aż do ślubu", „W czym do ślubu?").
To właśnie 19 marca (niedziela, godz. 13.40) zadebiutuje na antenie nowy program Izabeli „W czym do ślubu?" w którym pomaga przyszłym pannom młodym oraz ważnym dla niej osobom, znaleźć odpowiednie stroje na ten jedyny, wymarzony dzień.
Widzowie będą mogli także zobaczyć premierowe odcinki nowości „Beauty ekspert", która niedawno zadebiutowała na antenie stacji. Dwie prowadzące – Magdalena Kanoniak „Radzka" oraz Anna Orłowska jak nikt inny znają się na sprzętach i kosmetykach ułatwiających życie każdej kobiecie.
To nie koniec niespodzianek! TVN Style przygotowała dla widzów wyjątkowy konkurs. Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą spędzi beauty weekend w Warszawie, gdzie pod okiem gwiazd TVN Style przejdzie wiosenną metamorfozę. Szczegóły wkrótce.
Bądź piękna na wiosnę z TVN Style!