"Biznesy pełne pasji": inspirujący program o przedsiębiorczych kobietach już w marcu w TVN Style!

Biznesy pełne pasji: nowy program TVN Style startuje już 6 marca
Biznesy pełne pasji: nowy program TVN Style startuje już 6 marca
Wielozadaniowe, skrupulatne, cierpliwe, błyskotliwe i z wysoką inteligencją emocjonalną - te cechy powodują, że kobiety idealnie sprawdzają się w biznesie. Dlatego wiele z nich ma odwagę by zamienić pasję w pracę i otworzyć własną firmę. Jak radzą sobie na polskim rynku, gdzie w zarządach nadal zasiada o połowę mniej kobiet niż mężczyzn i tyle też decyduje się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej?

PREMIERA: 6 marca, poniedziałek, godz. 20:45, TVN Style

W programie poznamy ciekawe oraz inspirujące historie kobiet, które postawiły wszystko na jedną kartę i zrealizowały swój pomysł na biznes. Mimo wielu trudności, obaw, często niesprzyjających okoliczności, odniosły sukces i teraz prowadzą świetnie prosperujące mikroprzedsiębiorstwa. Bohaterki nowego formatu opowiedzą, jak zrodził się pomysł na własną firmę, skąd pozyskały fundusze na start, jak wyglądały początki i przed jakimi wyzwaniami stanęły.Odwiedzimy psie przedszkole, lokalny zakład fotograficzny, cukiernię i szkołę pływania. Poznamy też producentkę nietypowych klocków i damę z wiertarką!

Cykl będzie nie tylko okazją do poznania inspirujących historii przedsiębiorczych kobiet, ale też poradnikiem dla osób, które od dawna marzą o samodzielności i niezależności!

Partnerami programu są mBank i VISA.

podziel się:

Pozostałe wiadomości