"Biznesy pełne pasji": "Projektowanie to nie jest wbrew pozorom praca na komputerze"

"Biznesy pełne pasji": Proces projektowania pościeli od A do Z

Różne zestawienia kolorystyczne, rodzaje materiałów, motywy oraz ich wygląd - to tylko kilka czynników, które trzeba rozpatrzyć i zaplanować w procesie projektowania oraz tworzenia nowych produktów przez Agnieszkę Czajkowską. Bohaterka nowego programu "Biznesy pełne pasji" postanowiła pokazać nam go w praktyce i udowodnić, że nie jest to jedynie praca przed komputerem.

Chociaż do stworzenia wstępnego projektu tak, aby zwizualizować sobie, jak produkt, który ma powstać - może wyglądać - komputer w pracy Agnieszki jest niezbędny. Jednakże, jak relacjonuje kobieta, poszukiwanie inspiracji, dzianin oraz kolorów, a także ocena czy wydruki tkanin odpowiadają jej oczekiwaniom - najlepiej sprawdzają się, pracując na prototypach, które można zobaczyć na żywo i dotknąć.
Opowiadając o procesie tworzenia - bohaterka 2. odcinka "Biznesów pełnych pasji" zdradziła również, co jest dla niej kluczowe w pracy w jej firmie. Posłuchajcie, jakie czynniki są dla Agnieszki najważniejsze od 12 lat prowadzenia własnej działalności oraz co pozwala jej się w niej spełniać i dobrze czuć.
2. odcinek programu "Biznesy pełne pasji" obejrzycie jeszcze: piątek 17 marca, 14:05 sobota 18 marca, 14:50 niedziela 19 marca, 10:30