"Biznesy pełne pasji": Czego pies może nauczyć się, uczęszczając do psiego przedszkola?

"Biznesy pełne pasji": Co czeka pieski oddawane do psiego przedszkola?

Chociaż bardzo je kochamy, czasami nie mamy z kim ich zostawić, a pozostawienie ich samych na dłuższy (a nawet krótszy) czas nie wchodzi w grę - mowa o naszych pieskach! Za sprawą Kingi Federowicz - bohaterki programu "Biznesy pełne pasji" - wybierając się na wyjazd, a nawet do pracy lub na randkę - możliwe jest oddanie zwierzaka do prowadzonego przez kobietę psiego przedszkola! Co czeka w nim przyprowadzone psiaki?

Ruszenie z biznesem, jakim jest psie przedszkole, którego właścicielką jest bohaterka cyklu "Biznesy pełne pasji" narodziło się w jej głowie z ogromnej miłości do tych czworonogów. Wspólnie z partnerem zdecydowali się prowadzić swoją działalność w Łodzi, gdzie właściciele psów mogą oddawać swoje zwierzaki nie tylko na kilka godzin, ale także - jeżeli zachodzi taka potrzeba - pozostawiać je na noc.
W 3. odcinku "Biznesów pełnych pasji" Kinga opowiedziała, w jaki sposób przyprowadzane pieski spędzają czas w jej przedszkolu. Z jednej strony jest to dla nich doskonała okazja, aby socjalizować się z innymi czworonogami oraz nie tęsknić w samotności za właścicielem, kiedy ten nie jest akurat w domu. Z drugiej strony, mogą wyspać się w dużym kojcu lub po prostu pobawić się z Kingą i jej partnerem. Zobaczcie, jak wygląda to w praktyce, oglądając fragment odcinka z udziałem kobiety.
3. odcinek programu "Biznesy pełne pasji" obejrzycie jeszcze: w czwartek 23 marca, 8:15 w piątek 24 marca, 14:05 w sobotę 25 marca, 14:45 w niedzielę 26 marca, 10:30