"Biznesy pełne pasji": Warsztaty stolarskie, moc kolorów w szafie i... psie przedszkole!

Pojawiające się każdego dnia nowe wyzwania i emocje związane z dzieleniem się swoimi zainteresowaniami w pracy - to paliwo, które napędza bohaterki cyklu „Biznesy pełne pasji”. Z kim spotkamy się w 3. odcinku programu i jak o swojej działalności mówią biorące w nim udział kobiety?

„Moja firma zajmuje się ubieraniem kobiet w kolory…” mówi Marta Grzywacz, której odzieżowy biznes ma sprawić, by kobiety ubierały się kobieco, barwnie i czuły się atrakcyjne same dla siebie, także w domu. Kinga Federowicz, właścicielka psiego przedszkola, przyznaje, że kocha firmowy projekt, który stworzyła i to nadaje sens jej pracy.
Agnieszka Bykowska-Giler, która organizuje warsztaty stolarskie dla dzieci i dorosłych, podkreśla, że chociaż prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami, to łączenie pasji z pracą, jest dla niej największą radością. Własny biznes bywa wyzwaniem, ale dla naszych bohaterek stał się sposobem na zawodowe spełnienie i radość życia.
PREMIERA 3. odcinka programu "Biznesy pełne pasji" w poniedziałek 20 marca, o godzinie 20:45. Powtórki odcinka: czwartek 23 marca, 8:15 piątek 24 marca, 14:05 sobota 25 marca, 14:45 niedziela 26 marca, 10:30