"Biznesy pełne pasji": Oryginalne warsztaty architektoniczne dla... niewidomych i słabowidzących!

"Biznesy pełne pasji": Swoją działalnością Marta uczy architektury osoby niewidome i słabowidzące

Biznes, jaki narodził się z pasji Marty - pozwala jej odtworzyć każdy budynek, jaki istnieje na świecie! Projektantka klocków architektonicznych zapewnia, że modele, które powstają - nie są uboższe o żadne detale, jakie oryginalne budowle posiadają. Tak oryginalny pomysł na prowadzenie firmy - bohaterka programu "Biznesy pełne pasji" rozwija o kolejne elementy. I to jakie pożyteczne!

Kreatywność uczestniczki programu przywiodła jej na myśl ideę, że projektowane i produkowane w jej firmie klocki architektoniczne są doskonałą bazą do nauki architektury dla osób niewidomych oraz słabowidzących. Z tego względu (oraz z faktu, że Marta doskonale wie, w jaki sposób interesująco opowiadać i przekazywać wiedzę) postanowiła prowadzić warsztaty, podczas których tłumaczy osobom niewidzącym - jak wyglądają między innymi fasady budynków.
A to nadal nie wszystkie możliwości wykorzystania klocków! Całości inspirującej historii Marty warto wysłuchać, oglądając 1. odcinek "Biznesów pełnych pasji". To także w nim o swoich wyjątkowych firmach opowiedziały: prowadząca kursy szycia - Agnieszka Kasperska-Gałązka i sprzedająca egzotyczne rośliny - Katarzyna Popielarczyk.
1. odcinek programu "Biznesy pełne pasji" obejrzycie jeszcze: piątek 10 marca, 14:05 sobota 11 marca, 14:50 niedziela 12 marca, 10:30