"Cała prawda o Iron Majdan": kłótnie Pączków

Cała prawda o Iron Majdan
Zwiastun programu "Cała prawda o Iron Majdan"

Kto się lubi, ten się czubi – w myśl tej zasady Pączki wręcz za sobą szaleją! Ich emocji nie ostudziła ani zimna jak lód Islandia, ani bardzo spokojny Ocean Spokojny. Na szczęście ich złość zapala się i gaśnie jak fajerwerki w Nowy Rok. A potem następuje lawina miłości!

O tym, co powoduje, że Radosław dochodzi do ściany złości, już w kolejnym odcinku programu „Cała prawda o Iron Majdan". No bo wiadomo, że Małgosi nic nie wyprowadza z równowagi!

Rozkładanie namiotu, pakowanie walizek, budowanie tratwy, wspinanie się po skałach – tych czynności Pączki nie powinny wykonywać razem! Tak jak razem nie spacerują, bo Małgosia ma ADHD i nerwowo biega, a Radosław nauczony oszczędzania energii i mięśni, szura klapkami po ziemi! Nerwowość Małgosi sięga zenitu także wtedy, kiedy Radek jest tuż za nią, kiedy chce jej pomóc, kiedy mówi do niej... czyli często. Natomiast „Pysiulka" opętał diabeł, kiedy w dżungli Małgosia postanowiła na znak protestu nie ruszać się...

Wspólne życie zawsze jest sztuką kompromisów, ale jeśli ludzie się naprawdę kochają, potrafią zaakceptować dosłownie wszystko – nawet to, że żona jest mądralińską, a mąż ma zerowe zdolności „majsterkowiczowskie"! No cóż, program „Iron Majdan" udowodnił, że Pączki są parą, która bardzo mocno się kocha!

PREMIERA 6. odcinka programu "Cała prawda o Iron Majdan" w piątek 29 czerwca o godz. 21:55.

Powtórki odcinka:

sobota, 30 czerwca, 18:15

niedziela, 1 lipca, 9:15

poniedziałek, 2 lipca, 20:40

czwartek, 5 lipca, 14:25

podziel się:

Pozostałe wiadomości