"Cała prawda" o wiecznej młodości

Cała prawda o wiecznej młodości - zapowiedź 2. odcinka

W drugim odcinku „Całej prawdy” Karolina Głowacka nie zwalnia tempa! Bierze się za gorący temat kosmetyków zapewniających młody i promienny wygląd naszej skóry, ale… czy naprawdę da się kupić młodość zamkniętą w słoiczku? A może producenci kremów przeciwstarzeniowych to tylko handlarze marzeń?

Młodo wyglądająca skóra mimo upływu lat to marzenie wielu kobiet. Jesteśmy gotowe wydawać duże pieniądze na kolejne kremy - byle by tylko uchronić się przed zmarszczkami. A jest co kupować, bo sklepowe półki uginają się od kolejnych „innowacyjnych formuł”.
Karolina Głowacka w rozmowie z najlepszymi dermatologami i kosmetologami dowie się, które składniki są naprawdę skuteczne. Sprawdzi czy da się pozbyć już istniejących zmarszczek i jak spowolnić ich powstawanie.
Karolina pozwoli - przed kamerą! - zmyć sobie makijaż, żeby przetestować preparaty chroniące przed promieniowaniem UV. Dowiemy się też, w jakim wieku jest skóra prowadzącej (bo może być w innym niż by to wynikało z daty urodzenia...) i jak należy dbać o różne rodzaje cery.
Wspólnie przygotujemy smaczny zamiennik kremów, przetestujemy jogę twarzy i poznamy marketingowe strategie producentów. Bądźcie z nami, będzie się działo!
PREMIERA 2. odcinka programu "Cała prawda" w sobotę 11 kwietnia o godzinie 17:00.
Powtórki odcinki:
niedziela 12 kwietnia, 10:30
wtorek 14 kwietnia, 20:40
czwartek 16 kwietnia, 15:10 i 23:00