Pamela Anderson przyrządziła marokońską zupę oczyszczającą. Co wydarzy się w 5. odcinku "Rajskiej posiadłości"?

Pamela Anderson w beżowym płaszczu
Pamela Anderson
Źródło: Getty Images
W piątym odcinku "Rajskiej posiadłości Pameli Anderson" aktorka zmaga się z opóźnionym remontem przystani, a czas oczekiwania wypełnia pracą w ogrodzie i wegańską kuchnią. Aktorka przed kamerami ugotowała marokańską zupę oczyszczającą. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w tym odcinku.

"Rajska posiadłość Pameli Anderson" - co wydarzy się w 5. odcinku?

W piątym odcinku programu "Rajska posiadłość Pameli Anderson" gwiazda "Słonecznego patrolu" wróciła do głównego wyzwania związanego z remontem swojej luksusowej posiadłości na wyspie Vancouver w Kanadzie - modernizacji przystani i pomostu. Aktorka ma ambitny plan: chce zakończyć wszystkie prace w zaledwie dwa miesiące. Święta zbliżają się wielkimi krokami, a Pamela zaprosiła do siebie całą rodzinę. Niestety remont przystani i pomostu utknął w miejscu z powodu braku niezbędnych pozwoleń.

Przy okazji amerykańska aktorka omówiła z projektantką poprawiony projekt przystani. Pamela Anderson po raz kolejny udowodniła, że ma duszę artystki - najpierw była zachwycona propozycją Franceski, by po chwili całkowicie zmienić zdanie. Ostatecznie jednak udało im się wypracować wspólną wizję. Celebrytka zdecydowała, że w jej domu mają dominować faliste, miękkie linie.

- Grunt, żeby były obłości, żadnych kantów - ogłosiła z dumą.

Pamela Anderson przyrządziła marokońską zupę oczyszczającą

Czekając na rozwój wydarzeń, Pamela Anderson pokazała się jako wytrawna ogrodniczka. Amerykańska gwiazda jakiś czas temu przeszła wewnętrzną metamorfozę - dziś jest weganką, a pielęgnacja ogrodu i uprawa warzyw to zajęcia, które naprawdę sprawiają jej radość.

Kuchnia wegańska działa jak afrodyzjak, widać po kształtach warzyw
- mówiła ze śmiechem.

Anderson nie pozostała gołosłowna i przed kamerami zaprezentowała swoje kulinarne umiejętności. Wraz ze swoim asystentem przygotowała marokańską zupę oczyszczającą, wykorzystując warzywa z własnego ogrodu - m.in. pomidory i cukinię.

- Uwielbiam gotować, zwłaszcza mając ogród. To nasza najlepsza zupa. Jest dobra na odporność, na krew i na potencję. To wegańska viagra - żartowała aktorka.

"Rajska posiadłość Pameli Anderson": gdzie i kiedy obejrzeć?

"Rajską posiadłość Pameli Anderson" możecie oglądać w niedziele o godz. 17:10 w TVN Style. Premiera piątego odcinka odbędzie się w niedzielę 15 lutego. Powtórki obejrzycie w piątki o godz. 20:50 oraz w niedziele o godz. 7:30. Reality show ma osiem odcinków.

Zobacz także: