"Co za ślub": Spędź cały dzień z najlepszymi programami ślubnymi!

"Salon Sukien Ślubnych": Ola wybierze swoją idealną suknię ślubną podczas piątkowego maratonu!

Nie trzy, nie pięć, a łącznie aż siedem odcinków programów "Ach, ten ślub!" oraz "Salon sukien ślubnych: Polska" czekać będzie na Was w piątkowe popołudnie - 6 stycznia, podczas ślubnego maratonu pod hasłem "Co za ślub"! Z jakimi wyborami zetkniecie się, spędzając popołudnie z Agnieszką Winnicką, Magdą Socha-Włodarską i Piotrem Sałatą?

Piątkowy maraton ślubny o godzinie 12:50 rozpoczną 4 odcinki 3. sezonu programu "Ach, ten ślub!". W pierwszym z nich poznacie Monikę i Łukasza, którzy po kilkukrotnym przekładaniu ślubu, wreszcie powiedzą sobie “tak”. Ślub cywilny oraz wesele odbędą się w małej sali weselnej w Błoniu pod Warszawą. Ma być z klasą, ale na luzie. Agnieszka Winnicka zajmie się przemianą zwykłej białej sali w minimalistyczny ogród, a Magdalena Socha-Włodarska pomoże pannie młodej z problemami z ubiorem.
W drugim odcinku maratonu śledzić będziecie Justynę i Łukasza, którzy po trzech wspólnych latach zdecydowali się na ślub humanistyczny. Zarówno ceremonia, jak i wesele odbędą się na terenie zabytkowego dworku niedaleko Siedlec. Biały ślub nad jeziorem oraz wesele jak z PRL-owskiej wsi - to marzenie pary młodej.
Trzeci ślub tego dnia to ceremonia Oli i Kamila, których wesele odbędzie się w Wyszkowie, z którego oboje pochodzą. Para Młoda wymarzyła sobie, aby ich wesele było naprawdę baśniowe. Kolorem przewodnim ma być pudrowy róż. Magda Socha-Włodarska zajmie się także stylizacją pana młodego.
Ostatni ze ślubów, w których organizacji pomogły nasze ekspertki stanowić będzie iście francuską ceremonię Matyldy i Patryka, którzy po wielu latach spędzonych we Francji, powrócili do Łodzi, gdzie zorganizowali ślub… na odległość. Będzie bordo i... opera!
O godzinie 16:30 przeniesiecie się natomiast do "Salonu sukien ślubnych" i wraz z Piotrem Sałatą w 3 odcinkach programu, pomożecie sześciu pannom młodym w znalezieniu idealnej kreacji na ich wielki dzień! Pierwsza z nich, Pamela, to kobieta petarda, która doskonale wie, czego chce. A chce wystąpić na własnym ślubie w sukience typu beza z dużym falbaniastym dołem. Ania, która 8 lat czekała na pierścionek - chce w dniu ślubu wyglądać jak prawdziwa księżniczka.
Ola, która będzie brać ślub w cerkwi - zdecydowanie wie, czego chce. Żadnej śnieżnej bieli, żadnych grubych ramiączek, za to dużo blasku. Ewa również ma bardzo sprecyzowane wymagania. Nie chce wyglądać jak większość panien młodych, czyli odrzuca tiulowy dół połączony z koronkową górą.
Na południu Polski wymarzonej sukni będzie poszukiwać Zuzia, która nie należy do przesądnych, dlatego w tym wyjątkowym momencie będzie jej towarzyszył narzeczony. Z kolei Kasia organizuje wesele w klimacie Wielkiego Gatsby’ego, dlatego poszukuje bogato zdobionej sukni w stylu starego Hollywood. Młoda kobieta jest odważna i nie wyklucza pójścia do ślubu w czerni.
Na maraton ślubny pod hasłem "Co za ślub" zapraszamy już 6 stycznia od godziny 12:50. Zobaczycie w nim następujące odcinki: "Ach, ten ślub! 3" odcinek 4, 12:50 "Ach, ten ślub! 3" odcinek 7, 13:45 "Ach, ten ślub! 3" odcinek 8, 14:40 "Ach, ten ślub! 3" odcinek 9, 15:30 "Salon sukien ślubnych: Polska 3" odcinek 1, 16:30 "Salon sukien ślubnych: Polska 3" odcinek 2, 17:00 "Salon sukien ślubnych: Polska 3" odcinek 3, 17:30