"Czas na zmianę": Edyta pokochała styl boho!

"Czas na zmianę": Edyta pokochała styl boho!

W 4. odcinku "Czasu na zmianę" Karolina Limbach pokazała Edycie, że kobieco może wyglądać nie tylko w klasycznych i obcisłych stylizacjach, ale także w stylu boho!

Obcisłe marynarki, wąskie spódnice, szpilki "dwunastki" - to codzienny ubiór Edyty, która oficjalne stylizacje wybierała nawet na spotkania z koleżankami. Choć w jej szafie obok biurowych koszul i żakietów znalazło się kilka bardziej luźnych ubrań, to 31-latka nie wiedziała, jak i z czym jej połączyć. Na ulicy zachwycała się kobietami ubranymi w stylu boho, ale sama nie miała odwagi, by spróbować takich stylizacji. Z pomocą przyszła jej więc Karolina Limbach z programu "Czas na zmianę", do którego Edyta się zgłosiła.
Nasza stylistka zaproponowała uczestniczce kilka stylizacji w stylu boho. Zaczęła od zamiany sztywnej marynarki na zwiewne kimono, a klasycznych spodni na modne dżinsy, które znalazła w szafie Edyty. Po pierwszym szoku i "podstylizowaniu" ubrań bohaterka odcinka przyznała, że stylizacja jej się podoba. Trudniej było z przekonaniem Edyty do butów na płaskim obcasie założonych do kolorowej spódnicy w print. Kolejna stylizacja - szorty połączone z botkami i białą, haftowaną bluzką - skradła serce Edyty od razu!
A jaką stylizację wybrała Karolina Edycie na finał? I jak uczestniczka na nią zareagowała? Zobaczcie nasze wideo!
Cały 4. odcinek "Czasu na zmianę" zobaczysz w TVN Style jeszcze w:
środę, 11 sierpnia, 15:45
czwartek, 12 sierpnia, 20:10
sobotę, 14 sierpnia, 15:45