Daria Ładocha wyprowadziła się z domu w wieku 18 lat! "Wydawało mi się, że jestem dorosła"

Daria Ładocha nigdy nie bała się zmian oraz podejmowania trudnych decyzji. To właśnie one zaprowadziły ją do programu "Patenciary", ale robiła to, co chciała już w młodości. W wieku 18 lat z miłości do obecnego partnera wyprowadziła się z domu i przeniosła do Wrocławia.

Jeszcze kilka lat temu Daria Ładocha prowadziła agencję reklamową. W wieku 30 lat, mając już dwie córki, zdecydowała się jednak zmienić swoje życie i zawodowo zając się swoją największą pasją czyli kuchnią oraz gotowanie. Założyła blog kulinarny, a w klinice przyjmowała kobiety, którym pomagała zmienić nawyki żywieniowe. W końcu nieco przypadkiem trafiła do telewizji. Zaczęło się od "Dzień Dobry TVN", gdzie została ekspertem od jedzenia, później dostała swój własny program. Tej jesieni pojawi się on ponownie na naszej antenie. Nowe odcinki "Patenciar" w każdą niedzielę o 10:30.
Daria Ładocha nie byłaby tutaj gdyby nie jej odwaga. Ta kobieta nie boi się zmian, nie boi się też podejmować trudnych decyzji. Jeszcze jako bardzo młoda osoba wyprowadziła się z rodzinnego domu. - Miałam taki wewnętrzny lęk, że jeżeli zostanę zbyt długo, nie starczy mi energii oraz młodzieńczej odwagi, aby sięgnąć po coś więcej. Poza tym zakochałam się, a przecież odwaga oraz miłość zawsze idą w parze. Wyprowadziłam się więc do Wrocławia – wspominała w długim wywiadzie, jaki udzieliła magazynowi "Olivia". Rozmowa z naszą prowadzącą pojawiła się we wrześniowym numerze miesięcznika.
Nasza prowadząca zdradziła w niej, że jednym z powodów, który zadecydował o jej wyprowadzce, był mężczyzna. Ten sam, z którym jest do dzisiaj! Ich związek trwa już 20 lat, para doczekała się dwóch córek: Laury oraz Matyldy. Dziewczynki współprowadzą z mamą program "Patenciary". Teraz ich życie rodzinne układa się naprawdę dobrze, ale nie zawsze tak było. Rodzice Darii początkowo nie byli zadowoleni z decyzji córki. - Wydawało mi się, że jestem strasznie dorosła. I w jakimś sensie byłam, bo nawet wyprowadziłam się z domu. Zakochałam się w Bartku i zamieszkaliśmy razem – opowiedziała. - Tata po cichu coś tam sobie myślał. Mama była pełna wątpliwości i głośno się nimi dzieliła. Ale podobno wiatru nie zatrzymasz. A ja czułam się wtedy jak wiatr. Dobrze wspominam czas we Wrocławiu – wspomina Ładocha.
Darię Ładochę oraz jej córki możecie oglądać na naszej antenie w programie "Patenciary". Nowe odcinki w każdą niedzielę o godzinie 10:30.