"Detektywi od zdrad": partnerzy porzuceni w trudnym momencie?

Annette ma 50 lat, jest bezrobotna. To, że straciła pracę i jej kondycja psychiczna mają ogromny wpływ na 19-letnie małżeństwo, które zaczęło się sypać.
„To była miłość od pierwszego wejrzenia. Imprezowaliśmy dużo, często podróżowali, nie nudziliśmy się" – mówi Annette.
Kiedy 3 lata temu zdiagnozowano u niej raka, musiała ograniczyć rozrywkowy tryb życia, wysypiać się, rzucić palenie i unikać zadymionych pomieszczeń. Patrickowi brakowało częstych wyjść i wyjazdów, zaczął kłócić się z żoną, zdarzało mu się nie wrócić na noc. Zachowanie męża wskazuje na to, że zaczął ją zdradzać. Czy podejrzenia okażą się prawdą?
Tom ma 27 lat, tyle samo, co jego dziewczyna, Taylor. Mężczyzna ma podejrzenia, co do wierności partnerki, jednak bardzo chciałby, aby okazały się nieprawdziwe. Jakiś czas temu Taylor zaszła w ciążę i wkrótce poroniła. Byli rozgoryczeni i zawiedzeni, ponieważ bardzo chcieli zostać rodzicami. Przeszli trudne chwile wspierając się i chcąc nadal być razem. Po jakimś czasie życie zdawało się wracać na „dobre tory", ale Taylor zaczęła „znikać". Coraz częściej późno wychodziła z pracy, wyjeżdżała uprzedzając, że nie będzie w zasięgu. Czyżby miała kogoś?
PREMIERA trzynastego odcinka "Detektywów od zdrad" w sobotę 26 listopada o godz. 21:30.