"Dieta czy cud?": magnetyczna łata, sesja u wróżki i pole dance

"Dieta czy cud?": Kinga Zawodnik
"Dieta czy cud?": Kinga Zawodnik
8. odcinek 2. sezonu programu "Dieta czy cud?" obfituje w nieoczywiste metody na odchudzanie. Kinga Zawodnik, żeby osiągnąć swój cel, stawia czasem na bardzo nietypowe sposoby na zrzucenie kilogramów. Tym razem skusił ją trening pole dance czy magnetyczna łata naklejana na pępek. Spróbuje też diety DASH, a o odpowiednią motywację naszej bohaterki zadbała wróżka Gildia.

Kinga nie byłaby sobą, gdyby nie skusiła się na kolejny odchudzający gadżet. Tym razem będzie testować magnetyczną łatę naklejaną na pępek. Łata ma wyciągać z ciała Kingi tłuszcz i toksyny. Zobaczcie jakie będą efekty tej „kuracji” i posłuchajcie, co o tym sądzi dermatolog, dr n. med. Bartłomiej Kwiek.

Dieta DASH zalecana jest przez lekarzy jako skuteczny sposób obniżenia ciśnienia krwi. Osoby, które ją stosują ze względów zdrowotnych, przy okazji pozbywają się zbędnych kilogramów. Kinga nie ma nadciśnienia, ale chce sprawdzić, czy dieta DASH pomoże jej schudnąć. Na czym polega ten sposób odżywiania i jak działa na nasz organizm wyjaśni dietetyk kliniczny, Klaudia Wiśniewska.

Poznacie też Anitę, która schudła 16 kilogramów. Udało jej się pokonać uzależnienie od słodyczy, a gotowanie zdrowego jedzenia stało się jej pasją.

Jak magia może pomóc w odchudzaniu? Żeby to sprawdzić nasza prowadząca umawia się na wizytę u wróżki Gildii, która jest też hipnoterapeutką i szamanką. Gildia spróbuje zajrzeć w głąb duszy Kingi. Ale dusza naszej prowadzącej jest trochę krnąbrna i tak łatwo się nie podda.

W tym odcinku Kinga naprawdę zaszaleje jeśli chodzi o aktywność fizyczną - idzie na trening pole dance, czyli tańca na rurze. Ćwiczenia nie będą łatwe, ale w improwizacji Kinga jest … bezkonkurencyjna.

PREMIERA 8. odcinka 2. sezonu programu "Dieta czy cud?" w niedzielę 3 maja o godzinie 11.

Powtórki odcinka:

poniedziałek 4 maja, 19:40

środa 6 maja, 21:40

czwartek 7 maja, 15:10

sobota 9 maja, 14:15

Za pomoc w realizacji odcinka serdecznie dziękujemy :

dr n. med. dermatologowi Bartłomiejowi Kwiekowi

Klinice Ambroziak

Dietetyczce Klaudii Wiśniewskiej

Showroomowi Clue Studio w Warszawie

Wróżce Gildzie

Klubokawiarni W Oparach Absurdu

Szkole tańca 6 Stóp Nad Ziemią

Instruktorce tańca Pole Dance Soni Kajdanowskiej

podziel się:

Pozostałe wiadomości